شهر آفتاب شنبه تا چهارشنبه از ساعت 06:30 به مدت 90 دقیقه

رادیو تهران

شهر آفتاب

مشكل ترافیك محدوده دانشگاه علوم و تحقیقات رفع می‌شود+فایل صوتی

معاون عمرانی دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات گفت: با پلیس راهور در حال مذاكره هستیم تا بتوانیم پارك حاشیه‌ای خیابان شهدای حصارك را حذف كنیم. با حذف پارك حاشیه ای مسیر رفت و برگشت عریض خواهد شد.

1402/08/22
|
12:02
|

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران، مصطفی قاضی‌مرادی معاون عمرانی دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات در گفت و گو با «شهر آفتاب» درخصوص مشكل ترافیك محدوده دانشگاه علوم و تحقیقات و اعتراض ساكنان حصارك اظهار داشت: دانشگاه علوم و تحقیقات مشكلات مردم شریف حصارك را لمس كرده است.

وی افزود: دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات با همكاری سازمان حمل و نقل شهر تهران، در یك اقدام بلندمدت طرح جامع ترافیكی را برای این منطقه تدوین كرده و این طرح در حال اجرا است.

قاضی‌مرادی تصریح كرد: در یك اقدام كوتاه‌مدت دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات توانست اجازه بهره‌برداری از خط كُندرو حصارك كه پیش از این در اختیار دانشگاه نبود را اخذ كند. این لاین كندرو مهرماه سال جاری افتتاح شد و حجم بالایی از ترافیك صبحگاهی به داخل دانشگاه منتقل شد.

معاون عمرانی دانشگاه علوم و تحقیقات تاكید كرد: با پلیس راهور در حال مذاكره هستیم تا بتوانیم پارك حاشیه‌ای خیابان شهدای حصارك را حذف كنیم. با حذف پارك حاشیه‌ای مسیر رفت و برگشت عریض خواهد شد.

وی یادآور شد: برخی از سازمان‌ها به دنبال حذف ایستگاه اتوبوس تُندرو حصارك هستند؛ اما حذف این ایستگاه موجب نارضایتی شهروندان حصارك خواهد شد و دانشگاه هم مخالف این اقدام است. بر اساس مذاكره دانشگاه آزاد با سازمان اتوبوسرانی گارد ریل‌های مسیر اتوبوس تندرو را حذف كند.

قاضی‌مرادی در پایان یادآور شد: دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات پاركینگ طبقاتی با ظرفیت هزار پاركینگ برای دانشجویان ساخته است.

مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
كانال رادیو تهران را در پیام رسان بله به نشانی tehraan360@ جستجو كنید.
علاقه‌مندان می‌توانند برنامه‌های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
شهر آفتاب