شهر آفتاب شنبه تا چهارشنبه از ساعت 06:30 به مدت 90 دقیقه

رادیو تهران

شهر آفتاب

اختتامیه بیست و چهارمین دوره جایزه ترویج علم، 25 آبان برگزار می‌شود+فایل صوتی

رئیس انجمن ترویج علم ایران گفت: مراسم اهدای این دوره از جایزه ترویج علم با حضور چهره‌های موثر در ترویج علم روز پنجشنبه، 25 آبان‌ماه در محل تالار ایوان شمس برگزار می‌شود.

1402/08/24
|
12:42
|

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران، اكرم قدیمی رئیس انجمن ترویج علم ایران در گفت و گو با «شهر آفتاب» اظهار داشت: كمیته جایزه ترویج علم ایران به منظور قدردانی از كوشش‌های مروجین علم و تشویق عموم به فعالیت و زمینه‌سازی برای ارتقای بینش و تفكر علمی در جامعه، هر ساله مراسم جایزه ترویج علم را برگزار و از افراد یا سازمان‌هایی كه بهترین و موثرترین فعالیت‌ها را برای همگانی‌ كردن علم، گسترش اندیشه و فرهنگ علمی در ایران و كاربرد علم در هریك از سطوح زندگی اجتماعی انجام داده‌اند، تقدیر می‌كند.

وی افزود: رویداد هفته ترویج علم از سال 1391 برگزار می‌شود. امسال دوازدهمین دوره رویداد ترویج علم همزمان با روز جهانی علم ( 19 آبان) آغاز شد. همچنین برگزیدگان بیست و چهارمین دوره جایزه ترویج علم ایران پنجشنبه 25 آبان ماه در ایوان شمس معرفی خواهند شد.

قدیمی تصریح كرد: 10 معیار برای انتخابات برگزیدگان این جشنواره در نظر گرفته شده است؛ كه یكی از این معیارهای مهم در انتخاب برگزیدگان ایجاد ارتباط موثر بین علم و جامعه است.

وی تصریح كرد: اختتامیه بیست و چهارمین دوره جایزه ترویج علم 25 آبان از ساعت 15:00 تا 18:00 در محل تالار ایوان شمس برگزار می‌شود.مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
كانال رادیو تهران را در پیام رسان بله به نشانی tehraan360@ جستجو كنید.
علاقه‌مندان می‌توانند برنامه‌های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
شهر آفتاب