شهر آفتاب شنبه تا چهارشنبه از ساعت 06:30 به مدت 90 دقیقه

رادیو تهران

شهر آفتاب

مترو پرند با حضور رئیس جمهور به بهره‌برداری خواهد رسید+فایل صوتی

مدیرعامل شهر جدید پرند گفت: پس از رفع مشكل تامین برق ایستگاه مترو شهر جدید پرند؛ این پروژه طی چند روز آینده با حضور رئیس جمهور به بهره‌برداری خواهد رسید.

1402/09/04
|
09:13
|

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران، آرش صیادی مدیر عامل شهر جدید پرند در گفت و گو با «شهر آفتاب» اظهار داشت: مشكل مربوط به تامین برق پروژه مترو شهر جدید پرند رفع شده و طی چند روز آینده با حضور آیت‌الله رئیسی به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی افزود: سال گذشته با دستور رئیس جهور 750 میلیارد تومان از منابع داخلی شركت برای تامین مالی این پروژه اختصاص داده شد. این مبلغ با مبلغی كه طی 12 سال گذشته به این پروژه تزریق شده بود برابر می‌كرد و منجر به افزایش سرعت اجرای پروژه شد.

مدیر عامل شهر جدید پرند تصریح كرد: این پروژه قرار بود در هفته دولت به بهره‌برداری برسد؛ ولی به دلیل مشكل تامین برق به دلیل شركت‌های صنعتی اطراف پرند، مساله برق پروژه تامین شد و آماده بهره‌بردای است.

صیادی گفت: ایستگاه مترو در خود شهر پرند است و ایستگاه حمل و نقل شهری برای تردد راحت مسافران در ایستگاه مترو ایجاد شده است.

مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
كانال رادیو تهران را در پیام رسان بله به نشانی tehraan360@ جستجو كنید.
علاقه‌مندان می‌توانند برنامه‌های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
شهر آفتاب