شهر آفتاب شنبه تا چهارشنبه از ساعت 06:30 به مدت 90 دقیقه

همزمان با دهه فجر؛ 85 پروژه در پیشوا به بهره‌برداری می‌رسد+فایل صوتی

فرماندار پیشوا گفت: همزمان با دهه فجر 85 پروژه در پیشوا به بهره‌برداری می‌رسد؛ همچنین تا پایان سال 111 پروژه‌ دیگر نیز به بهره‌برداری می‌رسد.

1402/11/16
|
11:57
|

همزمان با دهه فجر؛ 85 پروژه در پیشوا به بهره‌برداری می‌رسد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران، ابراهیم تاجیك‌نوری فرماندار پیشوا در گفت و گو با «شهر آفتاب» اظهار داشت: همزمان با آغاز چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب شكوهمند اسلامی 85 طرح عمرانی، صنعتی، كشاورزی، فرهنگی، خدماتی، درمانی و همچنین توسعه بخش‌های روستایی در شهرستان پیشوا افتتاح خواهد شد.

500 فرصت شغلی در پیشوا ایجاد می‌شود
وی افزود: افتتاح كارخانه‌های صنعتی در پیشوا منجر به اشتغال 500 نفر در این شهرستان می‌شود.

تا پایان سال 111 پروژه در پیشوا به بهره‌بردای می‌رسد
تاجیك‌نوری تصریح كرد: در مجموع 185 طرح و پروژه برای شهرستان پیشوا تعریف كرده بودیم كه از این تعداد تا پایان سال 111 پروژه‌ به بهره‌برداری می‌رسد.

هیات 11 نفره اجرایی انتخابات در پیشوا تشكیل شده است
فرماندار پیشوا گفت: انتخابات سرفصل اقدامات تمام فرامانداری‌ها است؛ بر اساس ابلاغیه وزارت كشور از 9 ماه قبل ستاد انتخابات در این شهرستان تشكیل شده است. هیات اجرایی انتخابات متشكل از 11 نفر كه 8 نفر آنها از معتمدان مردم هستند تشكیل شده است. حدود هزار نفر از مردم پیشوا برای حضور در پای صندوق‌های رأی ثبت‌نام كردند.

نامزدهای انتخاباتی می‌توانند از فضاهای رایگان برای تبلیغات استفاده كنند
وی در پایان تصریح كرد: فضاهای دولتی به صورت رایگان برای نامزدهای انتخاباتی فراهم شده است و نامزدها می‌توانند با مراجعه به ستاد انتخابات برای تبلیغات از این فضاها استفاده كنند. تا شاهد فضای پرشوری در انتخابات 11 اسفند باشیم.


مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
كانال رادیو تهران را در پیام رسان بله به نشانی tehraan360@ جستجو كنید.
علاقه‌مندان می‌توانند برنامه‌های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
شهر آفتاب