شهر آفتاب شنبه تا چهارشنبه از ساعت 06:30 به مدت 90 دقیقه

همزمان با دهه فجر؛ «آی سی یو» بیمارستان شهید سلیمانی شهر قدس رونمایی می‌شود+فایل صوتی

فرماندار شهرستان قدس گفت: بخش «آی سی یو» بیمارستان شهید سلیمانی شهر قدس، با ظرفیت 10 تخت روز شنبه 21 بهمن با حضور استاندار شهر قدس به بهره‌برداری می‌رسد.

1402/11/18
|
11:41
|

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران، وحید گلی‌كانی فرماندار شهرستان قدس در گفت و گو با «شهر آفتاب» اظهار داشت: همزمان با دهه مبارك فجر پروژه‌های متعددی در حوزه‌های ورزشی، درمانی، فرهنگی، كشاورزی، صنعتی و زیرساخت‌های خدماتی به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی افزود: بیمارستان شهید سلیمانی شهر قدس سال جاری افتتاح شد و همزمان با دهه فجر امسال بخش «آی سی یو» این بیمارستان با ظرفیت 10 تخت روز شنبه 21 بهمن با حضور استاندار شهر قدس به بهره‌برداری می‌رسد.

گلی‌كانی درخصوص افتتاح پروژه‌های ورزشی در این شهرستان گفت: شهرداری شهرستان قدس همزمان با هفته شورا، مجموعه تنیس با استاندارد بازی‌های بین‌المللی را در این شهرستان كلنگ‌زنی كرد؛ این مجموعه ورزشی همزمان با دهه مبارك فجر به بهره‌برداری می‌رسد.

فرماندار قدس گفت: در بحث هواشناسی با مشاركت شهرداری مركز هواشناسی شهرستان قدس افتتاح خواهد شد.

وی یادآور شد: همزمان با دهه فجر 21 بهمن «نماد قدس» در شهرستان قدس رونمایی می‌شود.

گلی‌كانی درباره برنامه‌های این شهرستان برای انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات خبرگان رهبری اظهار داشت: در شهرستان قدس 127 شعبه ثابت و 3 شعبه سیار اخذ رأی در انتظار حضور پر شور شهروندان در انتخابات هستند.


مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
كانال رادیو تهران را در پیام رسان بله به نشانی tehraan360@ جستجو كنید.
علاقه‌مندان می‌توانند برنامه‌های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
شهر آفتاب