شهر آفتاب شنبه تا چهارشنبه از ساعت 06:30 به مدت 90 دقیقه

دانش‌آموزان رأی اولی؛ در فرآیند برگزاری انتخابات مجلس مشاركت می‌كنند+فایل صوتی

مدیركل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: تعدادی از دانش آموزان رأی اولی، به عنوان نماینده افتخاری فرماندار در فرایند اجرای انتخابات حضور خواهند داشت.

1402/12/02
|
12:22
|

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران، مسعود بهرامی مدیر كل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در گفت و گو با «شهر آفتاب» اظهار داشت: در شهرستان‌های استان تهران حدود 60 هزار دانش‌آموز پایه دوازدهم داریم كه حدود 35 هزار نفر آنها رأی اولی هستند.

وی افزود: برنامه‌های دهه فجر از 11 بهمن، آغاز و در ادامه این جشن‌ها به اعیاد ماه شعبان و سپس به انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری وصل شد. در این مدت در شهرستان‌های استان تهران جشن تكلیف سیاسی دانش آموزان رأی اولی را برگزار كردیم.

بهرامی گفت: بر اساس هماهنگی با فرمانداری‌ شهرستان‌های استان تهران تعدادی از دانش‌آموزان رأی اولی، به عنوان نماینده افتخاری فرماندار در فرایند اجرای انتخابات حضور خواهند داشت.

مدیركل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در پایان با تاكید بر اینكه امسال جمعیت رأی اولی‌ها زیاد است؛ گفت: از مردم تقاضا می‌كنم اتفاقات خوبی كه پس از انقلاب در كشورمان رخ داده است را مرور كنند؛ متاسفانه برخی رسانه‌ها كه هم جهت با آرمان‌های ما نیستند سیاه‌نمایی می‌كنند و نكاتی را مطرح می‌كنند كه واقعی نیست. باید دستاوردهای مثبت كشورمان را مرور كنیم و برای رسیدن به آینده روشن در انتخابات شركت كنیم.


مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
كانال رادیو تهران را در پیام رسان بله به نشانی tehraan360@ جستجو كنید.
علاقه‌مندان می‌توانند برنامه‌های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
شهر آفتاب