شهر آفتاب شنبه تا چهارشنبه از ساعت 06:30 به مدت 90 دقیقه

افزایش 20 درصدی صندوق‌های اخذ رأی در شهرستان ورامین+فایل صوتی

فرماندار ورامین گفت: تعداد صندوق‌های ثابت اخذ رأی در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات خبرگان رهبری را نسبت به دوره قبل 20 درصد افزایش داده ایم.

1402/12/02
|
13:13
|

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران، مجید درویشی فرماندار ورامین در گفت و گو با «شهر آفتاب» اظهار داشت: در شهرستان ورامین 190 شعبه اخذ رأی داریم، تمهیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی سالم و امن پیش‌بینی شده است.

وی افزود: 61 نامزد در حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچك برای تصاحب كرسی مجلس شورای اسلامی با یكدیگر به رقابت می‌پردازند.

درویشی گفت: در ستاد انتخابات این شهرستان سلسله برنامه‌هایی از یك ماه پیش آغاز شده است. از یك ماه پیش مردم شهرستان ورامین در یك تریبون آزاد به بیان مشكلات و دغدغه‌های خود پرداختند و مطالبه و خواسته‌های آنها در اختیار نامزدهای انتخاباتی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: بنا به تاكید مقام معظم رهبری مفاهیم باید به جای سخنرانی با زبان هنر به جوانان انتقال داده شود، در همین راستا تئاتری با مضمون «نتایج مشاركت در انتخابات» تهیه و در مدارس و محله‌های شهرستان ورامین در حال اجرا است و تا چهارشنبه 9 اسفند ادامه خواهد داشت.

فرماندار ورامین افزود: هفته دوم اسفند همایش دو هزار نفری رأی اولی‌ها در شهرستان ورامین برگزار خواهد شد.

درویشی اظهار داشت: تعداد صندوق‌های ثابت اخذ رأی در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات خبرگان رهبری را نسبت به دوره قبلی برگزاری انتخابات مجلس 20 درصد افزایش داده ایم. علاوه بر صندوق‌های ثابت 11 صندوق سیار نیز تدارك دیدیم تا در روستاها و نقاط پر تراكم شهرستان رأی‌گیری كنند.مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
كانال رادیو تهران را در پیام رسان بله به نشانی tehraan360@ جستجو كنید.
علاقه‌مندان می‌توانند برنامه‌های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
شهر آفتاب