شهر آفتاب شنبه تا چهارشنبه از ساعت 06:30 به مدت 90 دقیقه

10 اسفند مهلت تبلیغات انتخاباتی به پایان می‌رسد+فایل صوتی

سخنگوی ستاد انتخابات كشور گفت: فعالیت تبلیغاتی كلیه نامزدهای تایید صلاحیت شده از 2 اسفند آغاز و ساعت 08.00 صبح پنج‌شنبه 10 اسفند به پایان می‌رسد.

1402/12/05
|
11:12
|

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران، محسن اسلامی سخنگوی ستاد انتخابات كشور در گفت و گو با «شهر آفتاب» اظهار داشت: دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات خبرگان رهبری 11 اسفند برگزار می‌شود؛ اكنون در بازه تبلیغات نامزدهای مجلس و خبرگان رهبری هستیم.

وی افزود: این دوره از انتخابات به دلیل ارایه امكانات تبلیغاتی به نامزدهای مجلس شورای اسلامی نسبت به دوره‌های پیشین متفاوت است؛ صدا و سیما در حوزه‌های انتخابی كانال‌های تلویزیونی فعال كرده است و دستگاه‌های اجرایی سالن‌ها و امكاناتشان را در اختیار نامزدها قرار داده‌اند.

سخنگوی ستاد انتخابات كشور گفت: ستاد انتخابات كشور با ایجاد سامانه «انتخاب ایران» بستری را فراهم كرده است تا مردم بتوانند از طریق لینكی كه نامزدهای انتخاباتی در این سامانه ایجاد كرده‌اند اطلاعات بیشتری درباره آنها كسب كنند.

اسلامی تصریح كرد: فعالیت تبلیغاتی كلیه نامزدهای تایید صلاحیت شده از 2 اسفند آغاز و ساعت 08.00 صبح پنج‌شنبه 10 اسفند به پایان می‌رسد.

سخنگوی ستاد انتخابات كشور گفت: در این دوره از انتخابات در كلانشهر تهران بیش از سه هزار نفر نامزد شدند. احزاب و جبهه‌های سیاسی فهرست‌های خود را منتشر كردند، اعضای این فهرست باید از وزارت كشور مجوز گرفته باشند.


مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
كانال رادیو تهران را در پیام رسان بله به نشانی tehraan360@ جستجو كنید.
علاقه‌مندان می‌توانند برنامه‌های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
شهر آفتاب