شهر آفتاب شنبه تا چهارشنبه از ساعت 06:30 به مدت 90 دقیقه

ایران با بخشی از توان نظامی خود؛ پاسخ اسرائیل را داد+فایل صوتی

فرمانده قرارگاه مركزی مدافعین حرمین شریفین گفت: جمهوری اسلامی ایران با بخشی از توان نظامی خود پاسخ اسرائیل را داد؛ ایران بیش از این قدرت و ظرفیت دارد و می‌تواند اسرائیل را به زودی نابود كند.

1403/02/03
|
12:55
|

همزمان با دوم اردیبهشت‌ سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مقام معظم رهبری با جمعی از فرماندهان ارشد سپاه پاسداران دیدار داشتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران، سردار احمدعلی فیض‌اللهی فرمانده قرارگاه مركزی مدافعین حرمین شریفین در گفت و گو با «شهر آفتاب» اظهار داشت: مقام معظم رهبری همزمان با دوم اردیبهشت‌ سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دیدار با فرماندهان ارشد سپاه پاسداران به درستی بیان كردند كه عملیات «وعده صادق» تبلور و ظهور قدرت جمهوری اسلامی ایران در مقابل اسرائیل و آمریكا بود.
عملیات تنبیهی ایران علیه اسرائیل قدرت منطقه‌ای كشورمان در محور مقاومت را به منصه ظهور گذاشت.

وی افزود: حدود هفت ماه است كه اسرائیل با تمام امكانات در مقابل حماس زمین‌گیر شده و هیچ توفیقی نداشته است.

فرمانده قرارگاه مركزی مدافعین حرمین شریفین در ادامه اظهار داشت: اگر جمهوری اسلامی ایران به بهانه مناسبت‌هایی همچون روز قدس از اسرائیل به عنوان ریشه فساد یاد می‌كرد، نگاه مردم دنیا به جمهوری اسلامی به گونه‌ایی بود كه با اسرائیل دشمنی دارد اما اكنون مردم دنیا دیدند كه اسرائیل چگونه زنان و كودكان غزه را به خاك و خون می‌كشد و واقعیت وجودی این كشور برای مردم دنیا روشن شده است.

فیض‌اللهی گفت: جمهوری اسلامی ایران با بخشی از توان نظامی خود پاسخ اسرائیل را داد؛ ایران بیش از این قدرت و ظرفیت دارد و می‌تواند اسرائیل را به زودی نابود كند.

وی در پایان تاكید كرد: تنبیه سخت «وعده صادق» در انتقام خون شهدای كشورمان بود.


مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
كانال رادیو تهران را در پیام رسان بله به نشانی tehraan360@ جستجو كنید.
علاقه‌مندان می‌توانند برنامه‌های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
شهر آفتاب