شهر آفتاب شنبه تا چهارشنبه از ساعت 06:30 به مدت 90 دقیقه

سامانه پایش روزانه طرح نهضت ملی به زودی در اختیار مالكان قرار می‌گیرد+فایل صوتی

سرپرست شركت عمران شهرهای جدید گفت: سامانه پایش روزانه پروژه‌های طرح نهضت ملی رونمایی شد. این سامانه پس از رفع نواقص احتمالی؛ طی دو هفته آینده در اختیار مالكان قرار می‌گیرد.

1403/03/06
|
12:57
|

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران، سعید غفوری معان وزیر و سرپرست شركت عمران شهرهای جدید در گفت و گو با «شهر آفتاب» اظهار داشت: خرداد سال جاری، تعداد 7 هزار واحد مسكن مهر، حدود 3 هزار واحد طرح نهضت ملی مسكن و حدود هفت هزار قطعه زمین طرح نهضت ملی مسكن و 2 هزار و 961 واحد زمین مربوط به طرح جوانی جمعیت نیز واگذار خواهد شد.

غفوری در ادامه از افتتاح 32 و آغاز عملیات اجرایی 22 پروژه روبنایی و زیربنایی در ماه جاری خبر داد و گفت: افتتاح و كلنگ‌زنی‌های اعلام شده در شهرهای جدید بهارستان، پرند، فولادشهر، پردیس، گلبهار و مهستان انجام خواهد گرفت.

وی افزود: در هشتگرد حدود هفت هزار واحد مسكن مهر باقی مانده است كه از این تعداد می‌توانیم حدود سه هزار واحد را طی روزهای آتی واگذار كنیم. ساخت واحدهای طرح نهضت ملی مسكن در هشتگرد نیز تسریع شده است تا بتوانیم به زودی آن را افتتاح كنیم.

سرپرست شركت عمران شهرهای جدید گفت: ایوانكی جزو معدود شهرهای ویلایی است و تا شهریور ماه خبرهای خوبی از ساخت مسكن در این شهر جدید خواهیم شنید.

وی افزود: عملیات اجرایی پروژه‌ها در شهرهایی كه به كندی پیش می‌رود را به صورت موردی پیگیری می‌كنیم. پیمانكارانی كه به تعهدات خود عمل نكردند حذف و پیمانكاران خوشنام جایگزین آنها می‌شوند.

غفوری گفت: در شهرهایی مثل پرند، صدرای شیراز، بهارستان اصفهان گلبهار مشهد و سهند تبریز با كمبود منابع زمین، مناسب ساخت مسكن مواجه هستیم. نباید اشتباه مسكن مهر را بار دیگر تكرار كنیم.

سرپرست شركت عمران شهرهای جدید تاكید كرد: سامانه پایش روزانه پروژه‌های طرح نهضت ملی در شهرهای جدید رونمایی شد. مالكان مسكن در طرح نهضت ملی می‌توانند با ورود به این سامانه زمانبندی و روند پیشرفت فیزیكی پروژه را به صورت برخط مشاهده كنند. این سامانه پس از رفع نواقص طی دو هفته آینده در اختیار مالكان قرار می‌گیرد.


مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
كانال رادیو تهران را در پیام رسان بله به نشانی tehraan360@ جستجو كنید.
علاقه‌مندان می‌توانند برنامه‌های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
شهر آفتاب