شهر آفتاب شنبه تا چهارشنبه از ساعت 06:30 به مدت 90 دقیقه

14 خرداد؛ مترو و اتوبوس به سمت مرقد امام خمینی (ره) رایگان است+فایل صوتی

فرماندار تهران گفت: اتوبوسرانی و مترو تهران 14 خرداد همزمان با سالروز ارتحال امام خمینی به صورت رایگان به سمت مرقد امامخمینی (ره) خدمات رسانی می‌كنند.

1403/03/12
|
12:59
|

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران، احمد قیومی فرماندار تهران در گفت و گو با «شهر آفتاب» اظهار داشت: اتوبوسرانی و مترو تهران 14 خرداد همزمان با سالروز ارتحال امام خمینی به صورت رایگان به سمت مرقد امام خمینی (ره) خدمات رسانی می‌كنند. مردم می‌توانند به سهولت به حرم مطهر عزیمت و پس از اتمام‌ مراسم مجدد به مقصد خود بازگردند.

قیومی در ادامه با اشاره به حضور زائران با خودروهای شخصی، عنوان كرد: پاركینگ شماره چهار بلوار غدیر ایستگاه مترو شاهد ویژه خودروهای شخصی در نظر گرفته شده است، همچنین برای موتور سیكلت‌ها نیز در پاركینگ كنار متروی حرم مطهر، محلی برای استقرار تعبیه شده است.

معاون استاندار تهران در ادامه افزود: موكب‌ها و ایستگاه‌های صلواتی پذیرای زائران و مسافران حرم هستند كه توسط دستگاه‌ها، ادارات و گروه‌های داوطلب مردمی ارائه خدمت خواهند كرد. همچنین شركت برق، مخابرات، همراه اول و آبفا و راهداری نیز چون سنوات گذشته خدمات ویژه‌ای در روز 14 خردادسالروز ارتحال امام خمینی (ره) ارائه می كنند.


مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
كانال رادیو تهران را در پیام رسان بله به نشانی tehraan360@ جستجو كنید.
علاقه‌مندان می‌توانند برنامه‌های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
شهر آفتاب