شهر آفتاب شنبه تا چهارشنبه از ساعت 06:30 به مدت 90 دقیقه

فاز اول كمربندی جنوبی شهرستان پاكدشت به زودی افتتاح می‌شود+فایل صوتی

فرماندار پاكدشت گفت: با تخصیص اعتبار 200 میلیارد تومانی به تكمیل فاز اول كمربندی جنوبی شهرستان پاكدشت؛ فاز اول این پروژه به متراژ حدود 9 كیلومتر طی ماه‌های آینده به بهره برداری می‌رسد.

1403/03/21
|
12:39
|

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران، فاضل كارخانه فرماندار پاكدشت در گفت و گو با «شهر آفتاب» اظهار داشت: هنرمندان شهرستان پاكدشت در حوزه گوهرتراشی، شیشه و آبگینه، سبدبافی و قالی‌بافی فعالیت می‌كند.

وی افزود: شهرستان پاكدشت به دلیل داشتن شهرك‌های صنعتی و بنگاه های اقتصادی فراوان به عنوان قطب تولید و صنعت استان تهران و همچنین پایتخت گل و گیاه كشور است. سالانه یك میلیارد و 313 میلیون گل شاخه بریده و 60 ملیون گل آپارتمانی در این شهرستان تولید می‌شود.

كارخانه افزود: یكی از مصوبات سفر شهید آیت الله ابراهیم رئیسی به این منطقه معرفی شهرستان پاكدشت به عنوان قطع گردشگری گل و گیاه بود و اقدامات خوبی در این خصوص اجرا شده است.

وی درباره دیگر مصوبات سفر دولت سیزدهم به این منطقه اینگونه توضیح داد: تخصیص اعتبار به تكمیل فاز اول كمربندی جنوبی شهرستان پاكدشت از دیگر مصوبات سفر رئیس جمهوری شهید به این منطقه بود، این پروژه 32 كیلیومتر است و در مرحله اول حدود 9 كیلومتر این كمربندی بزودی با رفع معایب به بهره‌برداری می‌رسد.

فرماندار پاكدشت: مجموعه بیمه معلولان توسط بهزیستی در حال انجام است؛ این موضوع ملی است و فقط مختص این شهرستان نیست. سه شنبه‌ها میز ملاقات مردمی و جمعه‌ها میز خدمت برای طرح مشكلات مردمی فراهم شده است.


مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
كانال رادیو تهران را در پیام رسان بله به نشانی tehraan360@ جستجو كنید.
علاقه‌مندان می‌توانند برنامه‌های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
شهر آفتاب