رو به جلو روزهای زوج از ساعت 16:35 به مدت 20 دقیقه

رادیو تهران

رو به جلو

استقبال از انتخابات 1400 در رادیو تهران

شبكه رادیویی تهران با ویژه برنامه انتخاباتی"رو به جلو" به استقبال انتخابات 1400 می رود.

1400/01/15
|
11:55
|

به گزارش روابط عمومی رادیو تهران؛ مهدی زال زاده تهیه كننده ویژه برنامه انتخاباتی ضمن اعلام این خبر گفت: شبكه رادیویی تهران با هدف ارائه دیدگاه ها و راهبردهای مناسب به شهروندان جهت آماده سازی و اطلاع رسانی ویژه انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا در خردادماه، با عنوان برنامه "رو به جلو" روی آنتن می رود.

وی افزود: این برنامه روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 16 و 35 دقیقه در چهار بخش تقدیم مخاطبان می شود؛ بخش اول شامل آیتم نمایشی با عنوان"آقای روشنگر" كه به كارگردانی محمد محمودی تهیه و پخش خواهد شد. در این نمایش سه بازیگر یك چالش موضوعی را مطرح می كنند كه در نهایت آقای روشنگر راهكار صحیح را ارائه می دهد.

در بخش "تولید مشترك" عوامل برنامه به سراغ گروهی از تولید كننده های داخلی خواهند رفت و گفتگوهای دسته جمعی در خصوص علل انتخاب كسب و كارشان با آنها خواهند داشت.

علاوه براینها؛ "استودیو سیار" از دیگر بخش های برنامه "رو به جلو" است كه با مراجعه عوامل برنامه میان مردم و گفتگو با آنها درباره انتخاب مناسب مردم بویژه در حوزه مسائل كشور با آنها گفتگو می شود.

"گفتگوی صمیمی" از دیگر بخش های ویژه برنامه انتخاباتی رادیو تهران است كه در هر قسمت از برنامه با یكی از چهره ها و شخصیت ها از جمله بازیگران، ورزشكاران، شخصیت های دینی و مذهبی و چهره های سیاسی گفتگوی صمیمی در خصوص تصمیماتشان در حوزه انتخابات انجام می شود.

برنامه انتخاباتی گروه سیاسی رادیو تهران روزهای زوج به تهیه كنندگی مهدی زال زاده و اجرای زرین كشاورز از طریق موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز و موج ای.ام ردیف 1332 كیلوهرتز تقدیم شما خوبان خواهد شد.

شنوندگان از سرتاسر كشور می توانند شبكه رادیویی تهران را از طریق گیرنده های دیجیتال(ست تاپ باكس) دریافت كنند.

مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
ما را در اینستاگرام و دیگر شبكه های اجتماعی با شناسه Tehraan360@ پیدا و همراهی كنید.
همچنین علاقه مندان می توانند برنامه های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.

*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
رو به جلو