رو به جلو روزهای زوج از ساعت 16:35 به مدت 20 دقیقه

رادیو تهران

رو به جلو

گام به گام«رو به جلو» تا انتخابات

ویژه برنامه انتخاباتی«رو به جلو» از رادیو تهران، اقدامی جمعی است كه برای برگزاری انتخاباتی پرشور و آگاهانه در راستای پیشرفت كشور تدارك دیده شده است.

1400/03/17
|
10:22
|

به گزارش روابط عمومی رادیو تهران؛ مهدی زال زاده، تهیه كننده برنامه رادیویی«رو به جلو» با اشاره به اهداف اصلی این برنامه گفت: رو به جلو اطلاع رسانی و افزایش آگاهی های عمومی جامعه از روند برگزاری انتخابات و نیز قوانین انتخاباتی است تا از رهاورد این تلاش، شاهد تحقق انتخاباتی قانونمند و منطبق با اخلاق انتخاباتی باشیم.
وی با بیان بخش های مختلف برنامه انتخاباتی رو به جلو افزود: بخشی از برنامه به ایفای نقش بازیگران اختصاص یافته است. نمایش رادیویی به جهت این كه بیشترین همزادپنداری را با مخاطب ایجاد می‌كند و به دلیل این كه حداكثر تاثیر را در آگاهی، نگرش و عملكرد مخاطب دارد، به عنوان یكی از قالبهای انتقال پیام برنامه برگزیده شده است. در این بخش، كشمكشی میان بازیگران در خصوص موضوع های مورد بحث در برنامه ایجاد می شود و در نهایت با حضور شخص آگاه مسئله حل شده و پیام اصلی به مخاطب انتقال می یابد.

به گفته این تهیه كننده؛ مهمانان این برنامه در بخشی با عنوان"گفتگوی صمیمی" برگزیده می شوند. این بخش یك گفت وگوی صمیمی با چهره های مطرح و شاخص جامعه در حوزه های مختلف دارد كه با آنها درباره برگزاری انتخابات، مرور برنامه ها و وعده های انتخاباتی نامزدها، رسانه های بیگانه و سیاه نمایی، قوانین انتخاباتی و تجربیات انتخاباتی و... گفت وگو می شود.
زال زاده تاكید كرد: برنامه انتخاباتی رو به جلو مسئولیتی خطیری برای بنده و عوامل حوزه پژوهش دارد، مسئولیتی صدچندان در اطلاع رسانی درست و آگاهی بخشی مردم برای انتخابی اصلح.
برنامه انتخاباتی رادیو تهران با عنوان «رو به جلو» روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 16 و 35 دقیقه، تقدیم فرهیختگان می شود.
مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید. در محدوده استان تهران از طریق موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز و ای.ام ردیف 1332 كیلوهرتز شنونده ما باشید.
همچنین شنوندگان از سرتاسر كشور هم می توانند شبكه رادیویی تهران را از طریق گیرنده های دیجیتال(ست تاپ باكس) دریافت كنند.دسترسی سریع
رو به جلو