پارك ملت 25 تا 27 خرداد از ساعت 15 تا 16:30 به مدت 90 دقیقه

رادیو تهران

پارك ملت

وزیر پیشین ارشاد: امیدواریم انتخابات این دوره نقطه عطفی در تاریخ ایران باشد +فایل صوتی


سیدمحمد حسینی وزیر پیشین ارشاد با اشاره به نقش رأی بالای مردم در عملكرد بالای رئیس جمهور دولت سیزدهم گفت: اگر رئیس جمهور از پشتوانه قوی رأی مردم برخوردار باشد می تواند كارهای اساسی و بزرگی را آغاز كند.

1400/03/28
|
10:53
|

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران، سیدمحمد حسینی وزیر پیشین ارشاد و دبیر كل كانون دانشگاهیان ایران اسلامی در گفتگو با ویژه برنامه انتخاباتی پارك ملت رادیو تهران با اظهار امیدواری از برگزاری انتخابات باشكوه درباره انتخابات ریاست جمهوری و دستاورد رای جامعه دانشجویی گفت: در حال حاضر نیازمند تحول در كشور هستیم .خوشبختانه اساتید و دانشجویان و هنرمندان هم به این نتیجه رسیده‌اند كه باید فعالیت و حضور خوبی برای برگزاری هرچه بهتر انتخابات داشته باشند.تشكیل ستاد توسط بسیاری از این فرهیختگان نقطه قوت حضور آنهاست. باید به این حوزه ها عنایت بیشتر كرد. رهبری در كنار اقتصاد به فرهنگ و علم فناوری تاكید دارند اما آنگونه كه باید این اهتمام وجود نداشته و از دولت سیزدهم انتظار می رود به این مقوله توجه بیشتری نشان دهد.به ویژه اینكه در دوره كرونا هنرمندان آسیب جدی دیدند.

وی با اشاره به پشتوانه رای مردمی در عملكرد رئیس جمهور دولت سیزدهم گفت: اگر رئیس جمهور از پشتوانه قوی رای مردم برخوردار باشد می تواند كارهای اساسی و بزرگی را آغاز كند و اگر رای ضعیفی داشته باشد با برخورد افرادی مواجه خواهد شد كه اذعان دارند وی رأی بالایی نداشته است به همین دلیل كار برای وی در داخل و صحنه بین الملل مشكل خواهد بود.

حسینی افزود: رأی بالای مردم نشان دهنده اتحاد و یكپارچگی است. مردم خواهان سربلندی ایران هستند و از منافع ملی دفاع می كنند. با هم اختلاف سلیقه دارند اما در مسائل حیاتی و سرنوشت ساز، مذاكرات و تعاملات جهانی با هم متحد هستند از این رو هرچه رأی بیشتر باشد آثار آن هم بر مسائل مختلف از جمله سیاست و اقتصاد و فرهنگ بیشتر خواهد بود. به همین دلیل بر مشاركت مردم تایید بیشتری داریم.

وزیر پیشین ارشاد با اشاره به مشكلات معیشتی و دلخوری حاصل از آن گفت: مردم حق دارند دلخور باشند. اگر رئیس جمهور توانمندی در رأس كار باشد می‌تواند تغییرات نظام‌مندی را انجام دهد.

وی به تاكید مقام معظم رهبری در اصلاح ساختار برنامه و بودجه و نظام بانكی اشاره كرد و گفت: افرادی كه سرمایه های كلان دارند از دادن مالیات طفره می‌روند اما كارمندان و طبقات ضعیف جامعه باید بلافاصله مالیات خود را پرداخت كنند. امیدواریم انتخابات این دوره نقطه عطفی در تاریخ ایران باشد و هر گلایه‌ای داریم را كنار بگذاریم و دست در دست هم دهیم تا شاهد جشن ملی و نمایش قدرت و همبستگی ملت ایران باشیم.

مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
ما را در اینستاگرام و دیگر شبكه‌های اجتماعی با شناسه tehraan360@ پیدا و همراهی كنید.
همچنین علاقه‌مندان می توانند برنامه های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
پارك ملت