یك جهان؛ یك جام شنبه تا چهارشنبه از ساعت 23:00 به مدت 30 دقیقه

رادیو تهران

يك جهان يك جام

یك جهان؛ یك جام

ویژه برنامه «یك جهان؛ یك جام» از روز شنبه 28 آبان به مدت یك ماه ؛شنبه تا چهارشنبه هر هفته با موضوع بازی های فوتبال جام جهانی 2022 قطر بر روی آنتن رادیو تهران می‌رود.

1401/08/25
|
14:36
|

این برنامه به همت گروه تفریحات و سرگرمی رادیو تهران و تهیه كنندگی مهدی مجنونی، سردبیری و اجرای اشكان آذرماسوله، نویسندگی ساناز علی‌پور و محمدرضا رمضان‌پور،
كارشناسی هوتن خداپرست، آیت‌مسازی امیر توسلی و محمد یزدانیان وهماهنگی الهه واحدی از ساعت 23:00 به مدت 30 دقیقه تقدیم علاقمندان به فوتبال می‌شود.

شایان ذكر است؛نگاهی به برنامه جام جهانی 2022 نشان می دهد كه این مسابقات برای نخستین بار در فصل پاییز برگزار خواهد شد. همچنین طبق برنامه جام جهانی، این رقابت ها از تاریخ یكشنبه 29 آبان آغاز می شود. برنامه بازی های جام جهانی 2022 به جهت دنبال كنندگان میلیاردی این ورزش در دنیا مهم است.

زمان برگزاری جام جهانی قطر در مرحله گروهی از 29 آبان تا 11 آذر خواهد بود و ضمنا برنامه جام جهانی فوتبال برای هواداران این ورزش در سر تا سر دنیا قابل توجه است. در برنامه جام جهانی قطر بازی های جذابی به چشم می خورد كه مهمترین شان جدال تیم های ملی اسپانیا و آلمان در گروه E مسابقات است.

دسترسی سریع
یك جهان یك جام