قطر؛ خارج از چارچوب جمعه از ساعت 16:30 به مدت 25 دقیقه

رادیو تهران

قطر خارج از چارچوب

قطر؛ خارج از چارچوب، ویژه برنامه رادیو تهران در جام جهانی 2022

ویژه برنامه «قطر؛ خارج از چارچوب» با موضوع آشنایی با مسائل اجتماعی، سیاسی و بین المللی در حوزه ورزش فوتبال جام جهانی 2022 قطر، روزهای جمعه ساعت 16:30 به مدت 25 دقیقه از رادیو تهران پخش می‌شود.

1401/08/25
|
14:19
|

این ویژه برنامه به همت گروه تفریحات و سرگرمی رادیو تهران؛ تهیه كنندگی مینا ملایی، صدابرداری سینا احمدی پور، نویسندگی امین صالحی، بازیگری فرزاد شیرمحمدی در نقش استاد و پدربزرگ، مجری بازیگری مهرسا جابربن انصاری و گویندگی مسعود خواجه وند و شاهین جباری تولید می‌شود.

شایان ذكر است؛ نگاهی به برنامه جام جهانی 2022 نشان می دهد كه این مسابقات برای نخستین بار در فصل پاییز برگزار خواهد شد. همچنین طبق برنامه جام جهانی، این رقابت ها از تاریخ یكشنبه 29 آبان آغاز می شود. برنامه بازی های جام جهانی 2022 به جهت دنبال كنندگان میلیاردی این ورزش در دنیا مهم است.

زمان برگزاری جام جهانی قطر در مرحله گروهی از 29 آبان تا 11 آذر خواهد بود و ضمنا برنامه جام جهانی فوتبال برای هواداران این ورزش در سر تا سر دنیا قابل توجه است. در برنامه جام جهانی قطر بازی های جذابی به چشم می خورد كه مهمترین شان جدال تیم های ملی اسپانیا و آلمان در گروه E مسابقات است.

دسترسی سریع
قطر خارج از چارچوب