از ساعت به مدت

رادیو تهران

تمام قد

تنهاترین سردار «تمام قد» در رادیو تهران

برنامه «تمام قد» كه هر هفته جمعه ها با مفاخر و چهره های ماندگار ملی گفتگو می كند، این هفته میزبان هادی مرزبان، كارگردان و بازیگر سینما و تلویزیون است.

1398/09/22
|
08:00
|

برنامه تمام قد رادیو تهران با موضوع گفتگو با مفاخر ملی و چهره های ماندگار كشوری در حوزه های مختلف و بازنگری فردی، علمی و فرهنگی این افراد، تلاش می كند تا ضمن انتقال تجربیات آنها به جوانان و ایجاد خودباوری در این نسل، قدردان این قشر از جامعه باشد.
مهمان جمعه 22 آذرماه برنامه تمام قد، هادی مرزبان كارگردان، بازیگر سینما و تلویزیون است.

او سال 1323 در سبزوار متولد شد و فارغ‌التحصیل رشته‎ بازیگری و كارگردانی از دانشكده‎ هنرهای زیبای تهران است. مرزبان همچنین دارای مدرك كارشناسی ارشد طراحی و كارگردانی تئاتر از دانشگاه "برونل انگلستان" در سال 1357 (1979) است.
از مهم‌ترین آثار هادی مرزبان می‌توان به بازیگری در سریال تنهاترین سردار، فیلم هیس! دخترها فریاد نمی زنند و سریال پهلوانان نمی‌میرند اشاره كرد.
با اینكه مرزبان را بیشتر بعنوان بازیگر می‌شناسیم، اما او علاوه ‌بر بازیگری به‌عنوان كارگردان هم در سینما و تلویزیون فعالیت داشته است. مهم‌ترین آثار او در حرفه‌ی كارگردانی، فیلم شب روی سنگفرش خیس و سریال آمیز قلمدون است.
یكی از ویژگی‌های حرفه‌ای بیوگرافی هادی مرزبان آن كه در مدت زمان بازیگری خود، هم در تلویزیون و هم در سینما بازی كرده است.
علاقه مندان می توانند گفتگوی ویژه برنامه تمام قد را با هادی مرزبان جمعه 22 آذر از ساعت 23 روی موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز بشنوند.
در این برنامه درباره بیوگرافی هادی مرزبان، آثارش، جوایزش، همكارانش، حواشی و... با او صحبت می شود.

مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
ما را در اینستاگرام و دیگر شبكه های اجتماعی با شناسه Tehraan360@ پیدا و همراهی كنید.
همچنین علاقه مندان می توانند برنامه های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360

دسترسی سریع
تمام قد