در ساحت حضور جمعه از ساعت 11:00 به مدت 2 ساعت و 30 دقیقه

رادیو تهران

در ساحت حضور

پخش زنده گفتگوی آیت الله سیدحسن عاملی، امام جمعه اردبیل در برنامه "در ساحت حضور"

شبكه رادیویی تهران از برنامه «در ساحت حضور» در گفتگو با ائمه محترم كشور، خلاصه ای از خطبه های نماز جمعه تهران را به سمع مخاطبان می رساند.

1399/02/12
|
00:00
|

احمد برمر تهیه كننده برنامه گفت: برنامه«در ساحت حضور» از رادیو تهران سالهای متمادی انعكاس برگزاری مراسم نماز جمعه تهران را بر عهده داشته است و در حال حاضر در شرایطی كه امكان برگزاری این مراسم امكان پذیر نیست، برنامه به گفتگو با ائمه جماعت و شخصیت های مهم كشوری اختصاص یافته است تا در همان ساعت برگزاری مراسم نماز جمعه، خلاصه ای از خطبه اول و دوم تقدیم مخاطبان شود.
بنا به گفته این تهیه كننده؛ حجت الاسلام و المسلمین هاشمی با بیان احكام شرعی روز همراه مخاطبان است.

علاوه بر آن،؛ ارتباط زنده با آیت الله سیدحسن عاملی، نماینده ولی فقیه در استان اردبیل و امام جمعه شهر اردبیل خواهیم داشت. ارتباط با سه تن از ائمه جمعه شهرستانهای استان تهران از دیگر بخش هایی است كه پیش بینی شده است.
وی افزود: محور كلیدی برنامه، سوال از ائمه محترم جمعه است:" ...اگر بنا بود امروز تشریف ببرید برای اقامه نماز جمعه چه مطالبی را می فرمودید؟ خلاصه ای از خطبه اول و دوم خود را بفرمائید !"

هر هفته در برنامه در ساحت حضور از ساعت 11:45 الی 14:30 ارتباط با ائمه محترم كشور، ائمه موقت شهر تهران و ائمه جمعه شهرستان های استان تهران را از موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز دریافت كنید.
دستیار تهیه رضا قربانی، مجتبی حیدری گوینده، صدابردار سعید خلیل نژاد دیگر عواملی هستند كه با این برنامه همكاری می كنند.

مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
ما را در اینستاگرام و دیگر شبكه های اجتماعی با شناسه Tehraan360@ پیدا و همراهی كنید.
همچنین علاقه مندان می توانند برنامه های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360

دسترسی سریع
در ساحت حضور