در ساحت حضور جمعه از ساعت 11:00 به مدت 2 ساعت و 30 دقیقه

رادیو تهران

در ساحت حضور

پخش زنده سخنرانی آیت الله صدیقی در برنامه"در ساحت حضور"

حجت‌الاسلام صدیقی امام جمعه موقت تهران، خطبه های عبادی سیاسی جمعه این هفته، 19 اردیبهشت را از رادیو تهران برنامه«در ساحت حضور» به سمع مخاطبان می رساند.

1399/02/18
|
19:00
|

شبكه رادیویی تهران امروز(جمعه 19 فروردین)، با توجه به برگزار نشدن مراسم نماز جمعه تهران، در گفتگوی زنده با حجت‌الاسلام كاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران خلاصه ای از خطبه های نماز جمعه این هفته را از منبر مجازی تقدیم روزه داران می كند.

احمد برمر تهیه كننده برنامه در ساحت حضور ضمن اعلام این خبر گفت: برنامه در ساحت حضور به گفتگو با ائمه جماعت و شخصیت های مهم كشوری اختصاص یافته است تا در همان ساعت برگزاری مراسم نماز جمعه و پخش برنامه 11:45 تا 14:30 ، همچنان پرچم نماز جمعه و فرهنگ نماز جمعه برافراشته بماند.

به گفته این تهیه كننده؛ به همین منظور هر هفته در برنامه در ساحت حضور ارتباط با ائمه محترم كشور، ائمه موقت شهر تهران و ائمه جمعه شهرستان های استان تهران برقرار می شود. بحث احكام روز نیز به همت حجت الاسلام و المسلمین گواهی بیان خواهد شد.

ائمه جمعه به پرسش ما پاسخ می دهند كه اگر بنا بود امروز برای اقامه نماز جمعه می رفتید چه مطلبی را در خطبه ها ایراد می كردید؟

دستیار تهیه رضا قربانی، مجتبی حیدری گوینده، صدابردار سعید خلیل نژاد دیگر عواملی هستند كه با این برنامه همكاری می كنند.

مخاطبان در محدوده استان تهران از طریق موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز و ای.ام ردیف 1332 كیلوهرتز شنونده ما خواهند بود.
همچنین شنوندگان از سرتاسر كشور هم می توانند شبكه رادیویی تهران را از طریق گیرنده های دیجیتال(ست تاپ باكس) دریافت كنند.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360

دسترسی سریع
در ساحت حضور