در ساحت حضور جمعه از ساعت 11:00 به مدت 2 ساعت و 30 دقیقه

رادیو تهران

در ساحت حضور

پخش زنده سخنرانی آیت الله امامی كاشانی در برنامه"در ساحت حضور"

آیت الله امامی كاشانی، امام جمعه موقت تهران، خطبه های عبادی سیاسی جمعه این هفته، 26 اردیبهشت را از رادیو تهران برنامه«در ساحت حضور» به سمع مخاطبان می رساند.

1399/02/25
|
08:00
|

احمد برمر تهیه كننده برنامه گفت: برنامه«در ساحت حضور» از رادیو تهران سالهای متمادی انعكاس برگزاری مراسم نماز جمعه تهران را بر عهده داشته است و در حال حاضر در شرایطی كه امكان برگزاری این مراسم امكان پذیر نیست، برنامه به گفتگو با ائمه جماعت و شخصیت های مهم كشوری اختصاص یافته است تا در همان ساعت برگزاری مراسم نماز جمعه، خلاصه ای از خطبه اول و دوم تقدیم مخاطبان شود.

وی افزود: در برنامه این هفته سخنان آیت الله امامی كاشانی به عنوان امام جمعه موقت تهران و ارتباط زنده با 3 امام جمعه محترم شهرستانهای اطراف تهران را خواهیم داشت و سخنان آنها در پاسخ به سوال برنامه: اگر امروز برای اقامه نماز جمعه می رفتید چه مطلبی را در خطبه اول و دوم خود بیان می كردید؟ خواهد بود و در ادامه ارتباط با سه تن از ائمه جمعه شهرستانهای استان تهران پیش بینی شده است.

بنا به گفته این تهیه كننده؛ حجت الاسلام والمسلمین سیدغدیر هاشمی با بیان احكام شرعی روز همراه مخاطبان است.

هر هفته در برنامه در ساحت حضور از ساعت 11:45 الی 14:30 ارتباط با ائمه محترم كشور، ائمه موقت شهر تهران و ائمه جمعه شهرستان های استان تهران را از موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز دریافت كنید.

دستیار تهیه رضا قربانی، مجتبی حیدری گوینده، صدابردار سعید خلیل نژاد دیگر عواملی هستند كه با این برنامه همكاری می كنند.
مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
ما را در اینستاگرام و دیگر شبكه های اجتماعی با شناسه Tehraan360@ پیدا و همراهی كنید.
همچنین علاقه مندان می توانند برنامه های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360

دسترسی سریع
در ساحت حضور