در ساحت حضور جمعه از ساعت 11:00 به مدت 2 ساعت و 30 دقیقه

رادیو تهران

در ساحت حضور

سخنرانی حجت الاسلام خاتمی امام جمعه موقت تهران در رادیو تهران

با توجه به برگزار نشدن نماز جمعه این هفته، حجت الاسلام سید احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران، خطبه ها را از برنامه«در ساحت حضور»رادیو تهران به سمع مخاطبان می رساند.

1399/04/05
|
16:26
|

ستاد نماز جمعه تهران در اطلاعیه‌ای اعلام كرده است كه به دلیل تعهد به رعایت ضوابط ابلاغی مربوط به سلامت شهروندان، نماز جمعه ششم تیر برگزار نخواهد شد. شبكه رادیویی تهران با توجه به برگزار نشدن مراسم نماز جمعه تهران، در گفتگوی زنده با حجت الاسلام خاتمی امام جمعه موقت تهران و عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری خلاصه ای از خطبه هایی كه قرار بود در نماز جمعه این هفته مطرح شود از منبر مجازی رادیو تهران تقدیم مخاطبان می كند.
احمد برمر تهیه كننده برنامه در ساحت حضور ضمن اعلام این خبر گفت: برنامه در ساحت حضور به گفتگو با ائمه جماعت و شخصیت های مهم كشوری اختصاص یافته است تا در همان ساعت برگزاری مراسم نماز جمعه و پخش برنامه 11:45 تا 14:30 ، همچنان پرچم نماز جمعه و فرهنگ نماز جمعه برافراشته بماند.
به گفته این تهیه كننده؛ به همین منظور هر هفته در برنامه در ساحت حضور ارتباط با ائمه محترم كشور، ائمه موقت شهر تهران و ائمه جمعه شهرستان های استان تهران برقرار می شود. ائمه جمعه به پرسش ما پاسخ می دهند كه اگر بنا بود امروز برای اقامه نماز جمعه می رفتید چه مطلبی را در خطبه ها ایراد می كردید؟ بحث احكام روز نیز به همت حجت الاسلام و المسلمین سیدغدیر هاشمی بیان خواهد شد.
وی افزود: همچنین ارتباط زنده با حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی امام جمعه شهر آبادان كه از چهره های سختكوش در جبهه سلامت در مقابله با كرونا در شهرشان بوده اند، خواهیم داشت.
دستیار تهیه رضا قربانی، مجتبی حیدری گوینده، صدابردار سعید خلیل نژاد دیگر عواملی هستند كه با این برنامه همكاری می كنند.

مخاطبان در محدوده استان تهران از طریق موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز و ای.ام ردیف 1332 كیلوهرتز شنونده ما خواهند بود.
همچنین شنوندگان از سرتاسر كشور هم می توانند شبكه رادیویی تهران را از طریق گیرنده های دیجیتال(ست تاپ باكس) دریافت كنند.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360

دسترسی سریع
در ساحت حضور