در ساحت حضور جمعه از ساعت 11:00 به مدت 2 ساعت و 30 دقیقه

رادیو تهران

در ساحت حضور

امامی كاشانی خطیب این هفته برنامه «در ساحت حضور»

سخنرانی آیت الله امامی كاشانی در شرایطی كه نماز جمعه تهران برگزار نمی شود،جمعه 20 تیرماه از رادیو تهران به سمع مخاطبان می رسد.

1399/04/19
|
08:02
|

شبكه رادیویی تهران به دلیل این كه نماز جمعه تهران در شرایط شیوع كرونا برگزار نمی شود، جمعه 20 تیر از برنامه «در ساحت حضور» در گفتگو با ائمه محترم كشور، خطبه ها را به سمع مخاطبان می رساند، این هفته سخنرانی آیت الله امامی كاشانی امام جمعه موقت تهران تقدیم مخاطبان می شود.
بحث احكام شرعی روز در ارتباط زنده با حجت الاسلام سید غدیر هاشمی كاشانی پخش خواهد شد.

ارائه گزارش اقامه نماز جمعه در 2 شهر از شهرستان های استان تهران در ارتباط زنده با مسئول ستاد نمازجمعه آن شهرستان ارائه می شود. ارتباط زنده با حجت الاسلام محمد زاده نماینده شورای سیاستگزاری ائمه جمعه در استان خوزستان برقرار می شود و گزارشی از اقامه شدن و یا نشدن نماز جمعه در شهرهای استان خوزستان ارائه می شود و در ادامه ارتباط زنده با یكی از ائمه جمعه شهری از استان خوزستان و سخنان ایشان برقرار خواهد شد و به سوال مجری برنامه كه " اگر بنا بود امروز برای اقامه نماز جمعه تشریف می بردید چه مطالبی را می گفتید ؟!.... ما و شنوندگان را هم سهیم بفرمایید "

هر هفته در برنامه در ساحت حضور از ساعت 11:45 الی 14:30 ارتباط با ائمه محترم كشور، ائمه موقت شهر تهران و ائمه جمعه شهرستان های استان تهران را از موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز دریافت كنید.
دستیار تهیه رضا قربانی، مجتبی حیدری گوینده، صدابردار سعید خلیل نژاد دیگر عواملی هستند كه با این برنامه همكاری می كنند.

مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
ما را در اینستاگرام و دیگر شبكه های اجتماعی با شناسه Tehraan360@ پیدا و همراهی كنید.
همچنین علاقه مندان می توانند برنامه های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360

دسترسی سریع
در ساحت حضور