در ساحت حضور جمعه از ساعت 11:00 به مدت 2 ساعت و 30 دقیقه

رادیو تهران

در ساحت حضور

پخش زنده سخنان آیت الله خاتمی امام جمعه موقت تهران

آیت الله سید احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران، با توجه به برگزار نشدن نماز جمعه این هفته، خطبه ها را از رادیو تهران برنامه«در ساحت حضور» به سمع مخاطبان می رساند.

1399/05/30
|
08:48
|

شبكه رادیویی تهران با توجه به برگزار نشدن مراسم نماز جمعه تهران، در گفتگوی زنده با آیت الله خاتمی امام جمعه موقت تهران و عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری خلاصه ای از خطبه هایی كه قرار بود در نماز جمعه این هفته مطرح شود از منبر مجازی رادیو تهران تقدیم مخاطبان می كند.
برنامه در ساحت حضور به گفتگو با ائمه جماعت و شخصیت های مهم كشوری اختصاص یافته است تا در همان ساعت برگزاری مراسم نماز جمعه و پخش برنامه 11:45 تا 14:30 ، همچنان پرچم نماز جمعه و فرهنگ نماز جمعه برافراشته بماند.
به همین منظور هر هفته در برنامه در ساحت حضور ارتباط با ائمه محترم كشور، ائمه موقت شهر تهران و ائمه جمعه شهرستان های استان تهران برقرار می شود، ائمه جمعه به پرسش ما پاسخ می دهند.
ارتباط زنده با نماینده ولی فقیه در استان زنجان، امام جمعه زنجان در اولین روز محرم در شهر زنجان سمبل سوگواری های باشكوه حسینی برقرار می شود.
احمد برمر تهیه كننده، دستیار تهیه رضا قربانی، مجتبی حیدری گوینده، صدابردار سعید خلیل نژاد دیگر عواملی هستند كه با این برنامه همكاری می كنند.
مخاطبان در محدوده استان تهران از طریق موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز و ای.ام ردیف 1332 كیلوهرتز شنونده ما خواهند بود.
همچنین شنوندگان از سرتاسر كشور هم می توانند شبكه رادیویی تهران را از طریق گیرنده های دیجیتال(ست تاپ باكس) دریافت كنند.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360

دسترسی سریع
در ساحت حضور