در ساحت حضور جمعه از ساعت 11:00 به مدت 2 ساعت و 30 دقیقه

رادیو تهران

در ساحت حضور

سخنرانی حجت الاسلام ابوترابی فرد در برنامه «در ساحت حضور»

حجت الاسلام ابوترابی فرد امام موقت تهران، جمعه 21 شهریور مهمان برنامه «در ساحت حضور» از رادیو تهران است.

1399/06/20
|
07:18
|

احمد برمر تهیه كننده برنامه با اعلام این خبر گفت: رادیو تهران سالهای متمادی انعكاس برگزاری مراسم نماز جمعه تهران را بر عهده داشته است و در حال حاضر در شرایطی كه امكان برگزاری این مراسم امكان پذیر نیست، برنامه به گفتگو با ائمه جماعت و شخصیت های مهم كشوری اختصاص یافته است تا در همان ساعت برگزاری مراسم نماز جمعه، خلاصه ای از خطبه اول و دوم تقدیم مخاطبان شود. حجت الاسلام ابوترابی فرد امام جمعه موقت تهران جمعه مهمان برنامه «در ساحت حضور» رادیو تهران خواهد بود.
بنا به گفته این تهیه كننده؛ حجت الاسلام سید غدیر هاشمی كاشانی با بیان احكام شرعی روز همراه مخاطبان است.
علاوه بر آن؛ ارتباط زنده با حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ ابوالقاسم یعقوبی نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد و سخنان ایشان در پاسخ به سوال مجری برنامه كه اگر بنا بود نماز جمعه بجنورد را اقامه كنند در خطبه ها چه می گفتند ؟! پیش بینی شده است.
وی افزود: در ادامه برنامه ارتباط زنده با یكی از ائمه جمعه شهرستان های استان تهران كه نماز اقامه نمی شود و ارتباط زنده با مسئول ستاد نماز جمعه یكی از شهرستانهای استان تهران و ارائه گزارش اقامه نماز از دیگر بخش های برنامه در ساحت حضور است.
هر هفته در برنامه در ساحت حضور از ساعت 11:45 الی 14:30 ارتباط با ائمه محترم كشور، ائمه موقت شهر تهران و ائمه جمعه شهرستان های استان تهران را از موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز دریافت كنید.
دستیار تهیه رضا قربانی، مجتبی حیدری گوینده، صدابردار سعید خلیل نژاد دیگر عواملی هستند كه با این برنامه همكاری می كنند.

مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
ما را در اینستاگرام و دیگر شبكه های اجتماعی با شناسه Tehraan360@ پیدا و همراهی كنید.
همچنین علاقه مندان می توانند برنامه های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360

دسترسی سریع
در ساحت حضور