در ساحت حضور جمعه از ساعت 11:00 به مدت 2 ساعت و 30 دقیقه

رادیو تهران

در ساحت حضور

پخش بیانات حجت الاسلام صدیقی از رادیو تهران

برنامه «در ساحت حضور» از رادیو تهران جمعه چهارم مهر، از ساعت 11:30 تا 14:30 با پخش بیانات خطبه گونه حجت الاسلام و المسلمین كاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران روی آنتن می رود.

1399/07/03
|
08:29
|

به گزارش روابط عمومی رادیو تهران؛ احمد برمر تهیه كننده برنامه گفت: برنامه«در ساحت حضور» از رادیو تهران سالهای متمادی انعكاس برگزاری مراسم نماز جمعه تهران را بر عهده داشته است و در حال حاضر در شرایطی كه امكان برگزاری این مراسم امكان پذیر نیست، برنامه به گفتگو با ائمه جماعت و شخصیت های مهم كشوری اختصاص یافته است تا در همان ساعت برگزاری مراسم نماز جمعه، خلاصه ای از خطبه اول و دوم تقدیم مخاطبان شود.
برنامه جمعه چهارم مهر، از ساعت 11:30 تا 14:30 با پخش بیانات خطبه گونه حجت الاسلام و المسلمین صدیقی امام جمعه موقت تهران تقدیم مخاطبان می شود.
وی افزود: در ادامه ارتباط با حجت الاسلام و المسلمین اسفندیار، معاون ارتباطات و رسانه شورای سیاستگذاری ائمه جمعه كشور با ارائه گزارشی در خصوص تمهیدات اندیشیده شده برای اقامه نماز جمعه در سراسر كشور برقرار خواهد شد.
علاوه بر این؛ بحث احكام شرعی روز ، را حجت الاسلام سید غدیر هاشمی به سمع مخاطبان می رساند.
همچنین در ادامه گزارش اقامه نماز جمعه در پاكدشت استان تهران را به همت حسنی مسئول ستاد خواهیم داشت، گزارش اقامه نماز در حسن آباد استان تهران از سوی مسئول ستاد اسماعیلی ارائه می شود و در پایان گزارش اقامه نماز در استان یزد در گفتگو با حجت الاسلام نجم الدین مسئول ستاد یزد پخش خواهد شد.
مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید. در محدوده استان تهران از طریق موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز و ای.ام ردیف 1332 كیلوهرتز شنونده ما باشید.
همچنین شنوندگان از سرتاسر كشور هم می توانند شبكه رادیویی تهران را از طریق گیرنده های دیجیتال(ست تاپ باكس) دریافت كنند.

دسترسی سریع
در ساحت حضور