خانه ما شنبه تا چهارشنبه از ساعت 09:05 به مدت 35 دقیقه

مادران شاغل از فرزندان خود غافل نشوند

برنامه «خانه ما» از رادیو تهران توجه اساسی به نهاد خانواده دارد و به صورت نمایشی با حضور كارشناسان و تعامل با مخاطبان تقدیم علاقه مندان می شود.

1398/11/27
|
09:37
|

این روزها بسیاری از مادران مجبورند سر كار بروند تا در این شرایط سخت اقتصادی چرخ زندگی‌شان را بگردانند، تقریبا شرح حال بیشتر خردسالان و كودكان هم مثل یكدیگر شده است، كودكانی كه یا به مهدكودك سپرده می شوند یا به دست پرستار و پدربزرگ و مادربزرگشان برزگ خواهند شد.
فرزندانی كه دوست دارند وقتی به خانه می رسند با دیدن چهره مادرشان، خستگی از تن شان بیرون برود ولی به دلایل شاغل بودن مادر این حس خوب را هیچ گاه تجربه نمی كنند. بچه هایی كه دوست دارند در كنار مادرشان قد بكشند و زیر چتر مهربانی های مادران شان بزرگ شوند ولی هیچ وقت چنین فرصتی را به دست نیاورده اند و...

به نظر شما مخاطبان این كودكان با چه مشكلاتی دست و پنجه نرم می كنند و آسیب های اشتغال مادر بر این گونه فرزندان چیست؟

شماره تلفن های 22652466 و 22652465 یا سامانه پیامكی 3000094 برای شما مخاطبان در نظر گرفته شده است كه شما خوبان هم بتوانید پیشنهاد و تجربه های خودتان را با سایر شنونده ها به اشتراك بگذارید.

مخاطبان در برنامه نمایشی«خانه ما» از ساعت 15 روی موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز یا موج ای.ام ردیف 1332 كیلوهرتز همراه ما باشید.

این برنامه كاری از گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران كه در قالب یك نمایش خانوادگی با حضور خانواده فرضی، طرح مشكل و ارائه راه حل های كارشناسی اجرا می شود.

مینا نیكانیك تهیه كننده، بازیگران فاطیما سرلك. سعید بارانی و ستاره نقدی، نویسنده خانم نیكنامی و روانشناس دكتر پوررحیمی است.

مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
ما را در اینستاگرام و دیگر شبكه های اجتماعی با شناسه Tehraan360@ پیدا و همراهی كنید.
همچنین علاقه مندان می توانند برنامه های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360


دسترسی سریع
خانه ما