خانه ما شنبه تا چهارشنبه از ساعت 09:05 به مدت 35 دقیقه

صبر را از حضرت زینب (س) بیاموزیم

در این روزهای كرونایی صبر در تامین آرامش نقش مهمی در زندگی افراد ایفاء می كند، برنامه «خانه ما» از رادیو تهران در سالروز وفات حضرت زینب(س) به این موضوع اختصاص یافته است.

1398/12/20
|
08:56
|

تاریخ هرگز زنی به صبوری زینب(س) ندیده، او ام مصائب است، هرجا كه نامی از زینب می برند، واژه صبر به ذهن می آید، او تجسم صبر خدایی است، صبر و پایداری او در برابر تمام مصائب زندگی در مدینه، در كربلا، از كربلا تا كوفه و از كوفه تا شام بر كسی پوشیده نیست. صبر و شكیبایی كه می تواند الگویی برای زندگی تك تك افراد باشد و ما را به مسیر خوشبختی هدایت كند. خوشبختی كه جزو دستیابی به آرامش واقعی حاصل نمی شود.

یكی از مهم ترین خواسته هایی كه این روزها با توجه به وقایع اخیر كشورمان همچون تحریم های اقتصادی، شهادت سردار سلیمانی، شیوع ویروس كرونا و... دست نیافتنی شده است. بدون شك آرامش در زندگی نخستین چشمه خوشبختی است كه در نتیجه صبر و شكیبایی حاصل می شود.

از این رو، برنامه «خانه ما» از رادیو تهران در سالروز وفات حضرت زینب كبری(س) ام المصائب،(سه شنبه 20 اسفند) درصدد است چگونگی این فضیلت اخلاقی؛ نقش صبر در تامین آرامش و رابطه آن را با خوشبختی را در قالب نمایشی اجرا كند.

اگر شما مخاطبان جزو افرادی هستید كه این روزها با شنیدن اخبار مرتبط با كرونا ویروس آرامش از زندگیتان رخت بربسته است، می توانید برای كسب آرامش مجدد و راه های رسیدن به آرامش از ساعت 15 روی موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز یا موج ای.ام ردیف 1332 كیلوهرتز در برنامه خانه ما همراه ما شوید.

از طریق شماره تلفن های 22652466 و 22652465 یا سامانه پیامكی 3000094 با برنامه خانه ما در تماس باشند و پیشنهادهای خود را به ما ارائه دهید.

برنامه سازان این برنامه هر روز با انتخاب یك موضوع كه دغدغه كنونی جامعه و خانواده هاست، به صورت نمایشی مسائل و مشكلات پیش روی افراد را به چالش می كشند و این مخاطبان هستند كه با برنامه تماس می گیرند و نقطه نظراتشان را مطرح می كنند؛ و در پایان هم مشاوران راه حل اساسی را ارائه می دهند.

مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
ما را در اینستاگرام و دیگر شبكه های اجتماعی با شناسه Tehraan360@ پیدا و همراهی كنید.
همچنین علاقه مندان می توانند برنامه های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360


دسترسی سریع
خانه ما