خانه ما شنبه تا چهارشنبه از ساعت 09:05 به مدت 35 دقیقه

بررسی نگرانی و استرس ناشی از كرونا در "خانه ما"

بیماری كرونا موجب ایجاد اضطراب، استرس و عدم اطمینان می شود، این احساسات به ویژه در میان كودكان و نوجوانان، بیشتر دیده می شود، امروز با ما از شبكه رادیویی تهران برنامه «خانه ما» همراه شوید.

1399/01/24
|
08:00
|

اكنون كه ویروس كرونا طبق گفته بهداشت جهانی به یك بیماری پاندمی(همه‌گیری جهانی) تبدیل شده و بدون شك این وضعیت در كشور ما نیز دست كمی از بسیاری از كشورهای جهان ندارد، باید با رعایت نكات بهداشتی و توجه بر توصیه های ایمنی، بر نگرانی ها و استرس های ناشی از این بیماری غلبه كنیم.

كرونا نیز دیر یا زود همچون ابولا و سارس روزی در برابر علم پزشكی زانو خواهد زد و دیگر جامعه ترسی از آن نخواهد داشت، اما آنچه كه مهم تلقی می شود این است كه هر شخص به نوبه خود در مسیر جلوگیری از شیوع این بیماری گام بردارد تا علاوه بر كمك به عرصه پزشكی برای تحقیق در خصوص یافتن واكسن آن، دست اندركاران را برای كنترل این بیماری یاری كنند تا كمتر شاهد از دست دادن عزیزان خود به علت ابتلا به بیماری كرونا باشیم.

راهكارهای غلبه بر استرس و نگرانی های ناشی از این ویروس امروز (24 فروردین) از برنامه خانه ما آموزش داده می شود. گروه برنامه سازی خانه ما هر روز با انتخاب یك موضوع مرتبط با ویروس كرونا به صورت نمایشی مسائل و مشكلات پیش روی خانواده ها را مطرح می كنند و این مخاطبان هستند كه با برنامه تماس می گیرند و نقطه نظراتشان را مطرح می كنند؛ و در پایان هم مشاوران راه حل اساسی را ارائه می دهند.

تهیه كننده مینا نیكانیك، بازیگران فاطمیا سرلك، سعید بارانی و ستاره نقدی، نویسنده نگار نیكنامی و روانشناس دكتر سلیقه دار با این برنامه همكاری می كنند.

مخاطبان در محدوده استان تهران از طریق موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز و ای.ام ردیف 1332 كیلوهرتز شنونده ما خواهند بود.
همچنین شنوندگان از سرتاسر كشور هم می توانند شبكه رادیویی تهران را از طریق گیرنده های دیجیتال(ست تاپ باكس) دریافت كنند.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360

دسترسی سریع
خانه ما