خانه ما شنبه تا چهارشنبه از ساعت 09:05 به مدت 35 دقیقه

مداخله والدین در آموزش مجازی فرزندان

موضوع چگونگی مواجهه و مداخله والدین در آموزش مجازی فرزندان نمایش رادیویی برنامه «خانه ما» از رادیو تهران را به خود اختصاص داده است.

1399/02/01
|
09:01
|

شیوع ویروس كرونا تعطیلات اجباری مدارس را رقم زده و این مهمان ناخوانده اكنون دانش آموزان را پای آموزش های مجازی نشانده است. آموزش های مجازی جایگزین آموزش های مدارس شده و روز به روز این آموزش ها رونق می گیرد.

اما در این راستا حضور دانش آموزان در كلاس های مجازی و توجه به آنها و كیفیت مطالب ارائه شده به دانش آموزان بسیار حایز اهمیت است و از طرف دیگر موضوع چگونگی مواجهه و مداخله والدین در آموزش مجازی را نباید نادیده گرفت. برنامه نمایشی خانه ما امروز (1 اردیبهشت) از ساعت 15 روی موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز یا موج ای.ام ردیف 1332 كیلوهرتز به این موضوع اختصاص یافته است تا در این راستا خانواده ها و دانش آموزان با همراهی و هماهنگی با معلمان در كیفیت هرچه بیشتر این آموزش ها تلاش كنند.

برنامه نمایشی«خانه ما» از رادیو تهران تلاش می كند مخاطبانش تهدیدها را تبدیل به فرصت كنند و برای فرار از روزمرگی در این شرایط بحرانی شیوع كرونا در كشور، برنامه های تازه ای را در پیش گیرند.

انسیه سمیع پور تهیه كننده، دكتر سلیقه دار كارشناس، نگار نیكنامی نویسنده، آرمان غفاریان، آسیه گرجی و متین محمدی بازیگرانی هستند كه در این برنامه به ایفای نقش می پردازند.

علاقه مندانی كه به هر دلیل موفق به شنیدن این برنامه نشده اند؛ می توانند در هر ساعت از شبانه روز نه تنها این برنامه، بلكه سایر برنامه های رادیو تهران را از سایت رادیو تهران و اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.
مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
ما را در اینستاگرام و دیگر شبكه های اجتماعی با شناسه Tehraan360@ پیدا و همراهی كنید.
همچنین علاقه مندان می توانند برنامه های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360

دسترسی سریع
خانه ما