خانه ما شنبه تا چهارشنبه از ساعت 09:05 به مدت 35 دقیقه

تغییر سبك زندگی در عصر كرونا

یكی از مسائل مهم امروز همزمان با تلاش‌های جهانی برای مهار كرونا، تغییرات گریزناپذیر در سبك زندگی است كه باید همگام با آن گام برداشت.

1399/02/14
|
10:55
|

بی ترددید روزی كه بحران كنونی كرونا به پایان برسد دیگر نحوه كار كردن، درس خواندن و استفاده از فناوری‌های جدید درجهان مثل گذشته نخواهد بود. چرا كه ملاقات‌های حضوری جای خود را به تماس‌های اینترنتی داده و جلسات اداری هم از پشت میزها به پشت رایانه‌ها و تلفن‌های هوشمند منتقل شده است. بسیاری از مشاغل توانسته‌اند با روش دوركاری، كارهای‌شان را از طریق اینترنت پیش ببرند. كلاس‌های درس مدارس و دانشگاه‌ها نیز از طریق ارتباط های اینترنتی و به‌ صورت آنلاین برپا شده است و... این موضوع اگرچه معایب بسیاری دارد، اما مزایایی هم دارد.
مثلا؛ افراد با خانه نشینی و قرنطینه های خانگی بی شك بیشتر مطالعه می كنند، افراد خانواده بیشتر از گذشته در كنار یكدیگر هستند و...

برنامه «خانه ما» از رادیو تهران بر همین مبنا تغییرات سبك زندگی در شرایط كرونا را مرور می كند و بیشتر متمركز بر این پرسش است كه چطور مطالعه كتاب در این روزها بیشتر اتفاق می افتد؟

امروز(14 اردیبهشت) از ساعت 15 روی موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز یا موج ای.ام ردیف 1332 كیلوهرتز ما را همراهی كنید.
انسیه سمیع پور تهیه كننده، كارشناس دكتر سلیقه دار، نویسنده فاطیما سرلك، بازیگران آرمان غفاریان، متین محمدی و ستاره نقدی با این برنامه همكاری می كنند.

مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
ما را در اینستاگرام و دیگر شبكه های اجتماعی با شناسه Tehraan360@ پیدا و همراهی كنید.
همچنین علاقه مندان می توانند برنامه های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360

دسترسی سریع
خانه ما