خانه ما شنبه تا چهارشنبه از ساعت 09:05 به مدت 35 دقیقه

علل گرایش نوجوانان به سلبریتی‌های مجازی

مخاطبان رادیو تهران با مشاركت در برنامه نمایشی «خانه ما» می توانند پیشنهادها و نظرات خود را درباره موضوع روز برنامه اعلام كنند.

1399/02/20
|
10:17
|

هر نسلی برای خود دغدغه‌ها و مشكلات خاص خود را دارد، برای نسل جدید با حضور شبكه‌های اجتماعی دغدغه‌ها و مسائل متفاوتی شكل گرفته كه بیشتر از همیشه نیاز به آگاهی والدین و جامعه دارد. نسلی كه بیشتر زمان خود را در فضای مجازی و شبكه های اجتماعی سر می كند بی شك هر آنچه منتشر می شود، برای او جذاب و دیدنی و شنیدنی است و روی علائق، تفكر و خواسته‌هایش تاثیرگذار خواهد بود.
هرچه می‌گذرد ما نسل آسیب‌پذیرتری در برابر رسانه داریم، این را می توان در پست های زنده اینستاگرامی و بین سلبریتی‌ها دید، یكی از مشكلات خانواده با نسل جدید هم گرایش نوجوانان به سلبریتی‌های مجازی است، اما علت چیست كه فرزندان به این فضا و افراد مجازی علاقه مند هستند و آنها را دنبال می كنند.

«خانه ما» برنامه ای از رادیو تهران كه بر پایه تحكیم بنیان خانواده و بهبود روابط اجتماعی افراد خانواده شكل گرفته است، امروز(20 اردیبهشت) این برنامه را در قالب نمایشی با تحلیل و بررسی علل گرایش نوجوانان به سلبریتی‌های مجازی از ساعت 15 روی موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز بشنوید.

از طریق شماره تلفن های 22652466 و 22652465 یا سامانه پیامكی 3000094 با برنامه خانه ما در تماس باشند و پیشنهادهای خود را به ما ارائه دهید.
تهیه كننده مینا نیكانیك، بازیگران فاطیما سرلك، سعید بارانی و آسیه گرجی، نویسنده فاطیما سرلك، جامعه شناس دكتر آهنگر از دیگر عواملی هستند كه با این برنامه همكاری می كنند.
علاقه مندانی كه به هر دلیل موفق به شنیدن این برنامه نشوند؛ می توانند در هر ساعت از شبانه روز نه تنها این برنامه، بلكه سایر برنامه های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.
مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
ما را در اینستاگرام و دیگر شبكه های اجتماعی با شناسه Tehraan360@ پیدا و همراهی كنید.
همچنین علاقه مندان می توانند برنامه های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360

دسترسی سریع
خانه ما