صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 15:00 به مدت 30 دقیقه

مخاطبان رادیو تهران با مشارکت در برنامه نمایشی «خانه ما» می توانند پیشنهادها و نظرات خود را درباره موضوع روز برنامه اعلام کنند.

هر نسلی برای خود دغدغه‌ها و مشکلات خاص خود را دارد، برای نسل جدید با حضور شبکه‌های اجتماعی دغدغه‌ها و مسائل متفاوتی شکل گرفته که بیشتر از همیشه نیاز به آگاهی والدین و جامعه دارد. نسلی که بیشتر زمان خود را در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی سر می کند بی شک هر آنچه منتشر می شود، برای او جذاب و دیدنی و شنیدنی است و روی علائق، تفکر و خواسته‌هایش تاثیرگذار خواهد بود.
هرچه می‌گذرد ما نسل آسیب‌پذیرتری در برابر رسانه داریم، این را می توان در پست های زنده اینستاگرامی و بین سلبریتی‌ها دید، یکی از مشکلات خانواده با نسل جدید هم گرایش نوجوانان به سلبریتی‌های مجازی است، اما علت چیست که فرزندان به این فضا و افراد مجازی علاقه مند هستند و آنها را دنبال می کنند.

«خانه ما» برنامه ای از رادیو تهران که بر پایه تحکیم بنیان خانواده و بهبود روابط اجتماعی افراد خانواده شکل گرفته است، امروز(20 اردیبهشت) این برنامه را در قالب نمایشی با تحلیل و بررسی علل گرایش نوجوانان به سلبریتی‌های مجازی از ساعت 15 روی موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز بشنوید.

از طریق شماره تلفن های 22652466 و 22652465 یا سامانه پیامکی 3000094 با برنامه خانه ما در تماس باشند و پیشنهادهای خود را به ما ارائه دهید.
تهیه کننده مینا نیکانیک، بازیگران فاطیما سرلک، سعید بارانی و آسیه گرجی، نویسنده فاطیما سرلک، جامعه شناس دکتر آهنگر از دیگر عواملی هستند که با این برنامه همکاری می کنند.
علاقه مندانی که به هر دلیل موفق به شنیدن این برنامه نشوند؛ می توانند در هر ساعت از شبانه روز نه تنها این برنامه، بلکه سایر برنامه های رادیو تهران را از اپلیکیشن ایران صدا دریافت کنند.
مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبکه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
ما را در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی با شناسه Tehraan360@ پیدا و همراهی کنید.
همچنین علاقه مندان می توانند برنامه های رادیو تهران را از اپلیکیشن ایران صدا دریافت کنند.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360

مرتبط با این خبر

  • تعامل خانواده ها برای ازدواج آسان جوانان در شرایط کرونا/ پخش زنده اینستاگرام

  • بررسی دلایل علاقه زیاد دختران به آرایش کردن در "خانه ما"/ پخش زنده اینستاگرام

  • روش تشخیص روانشناسان واقعی از روانشناسان زرد در فضای مجازی

  • تغییر سبک زندگی در عصر کرونا

  • کودکانی که عزیز خود را به‌دلیل کرونا از دست می‌دهند

  • مداخله والدین در آموزش مجازی فرزندان

  • فرزندپروری در عصر دیجیتال

  • بررسی نگرانی و استرس ناشی از کرونا در "خانه ما"

  • صبر را از حضرت زینب (س) بیاموزیم

  • چگونه استرس کودکان‌ را در مواجهه با بیماری کرونا کاهش دهیم؟