خانه ما شنبه تا چهارشنبه از ساعت 09:05 به مدت 35 دقیقه

به مناسبت سالروز پیوند آسمانی حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س): تعامل خانواده ها برای ازدواج آسان جوانان در شرایط كرونا/ پخش زنده اینستاگرام

برنامه خانه ما 1 مرداد با موضوع تعامل خانواده ها برای ازدواج آسان جوانان در شرایط كرونا از رادیو تهران پخش می شود.

1399/04/31
|
14:53
|

1 مردادماه مصادف است با اول ذی الحجه و سالروز زیباترین پیوند آسمانی در جهان اسلام كه نمونه تكرار نشدنی در تاریخ شیعه می باشد. دراین روز مبارك، حضرت علی (ع) با حضرت فاطمه(س)، برترین بانوی جهان پیمان عشق بست و خداوند متعال برترین فرستاده خود را شاهد این ازدواج قرار داد. عمر بركت ازدواج این دو بزرگوار به گستردگی آفتاب است و نام آنها برای همیشه در تاریخ ماندگار شده است.
در همین راستا برنامه خانه ما 1 مرداد با موضوع تعامل خانواده ها برای ازدواج آسان جوانان به ویژه در روزهای كرونایی كه عدم حضور در سالن های عروسی به همگان توصیه می شود از آنتن رادیو تهران پخش می شود.
دكتر لیلا سلیقه دار پس از اجرای پخش نمایشی این برنامه نكات مهم در ارتباط با این موضوع را بیان خواهد كرد.

شایان ذكر است؛ این برنامه به صورت زنده در اینستاگرام رادیو تهران به شناسه كاربریtehraan360 قابل مشاهده خواهد بود.
همچنین مخاطبان این برنامه از طریق موج اف ام ردیف 94 مگاهرتز و موج ای ام ردیف 1332 كیلوهرتز، پخش زنده سایت رادیو تهران و اپلیكیشن ایرانصدا شنونده این برنامه خواهند بود.
شایان ذكر است، "خانه ما" به همت گروه اخلاق و زندگی شهروندی، تهیه كنندگی مینا نیكانیك، گویندگی و بازیگری سعید بارانی ، فاطیما سرلك و آسیه گرجی، نویسندگی نگار نیكنامی، كارشناسی دكتر لیلا سلیقه دار، هماهنگی حسین فهیمی پورو ارتباطات یاسر كطائیان و سپیده آقاجانی ساعت 15:00 به مدت 30 دقیقه به طور زنده از رادیو تهران پخش می شود.

مخاطبان در محدوده استان تهران از طریق موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز و ای.ام ردیف 1332 كیلوهرتز شنونده ما خواهند بود.
همچنین شنوندگان از سرتاسر كشور هم می توانند شبكه رادیویی تهران را از طریق گیرنده های دیجیتال(ست تاپ باكس) دریافت كنند.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360
دسترسی سریع
خانه ما