چراغ شنبه تا پنج شنبه از ساعت 21:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو تهران

چراغ

«خانه امن» كجاست؟

زنان آسیب‌دیده!، لایه ای از جامعه هستند كه كمتر دیده و شنیده میشوند. اینان وقتی با مشكل جدی روبه‌رو می‌شوند، نمی‌دانند باید به كجا بروند و چه كنند؟ خانه ی امن آنها كجاست؟ امشب(17 تیر) ساعت 21 با برنامه چراغ رادیو تهران همراه شوید.

1398/04/17
|
10:08
|

خانه‌ای میان خانه‌های دیگر، این خانه امن است. سرای آدم‌هایی كه به آن پناه آورده‌اند؛ زنانی كه گذشته تلخ و دردناكشان كابوس زندگیشان بوده، خانه‌ای كه ساكنان رنجورش حالا روزگار آرامی را سر می‌كنند و مدتی است در آسایش و آرامش روزگار می‌گذرانند؛ بی‌آنكه كسی تحقیرشان كند، تهدیدشان كند، كتكشان بزند یا شیره جانشان را بمكد. آدم‌های این خانه به ساكنان تازه وارد، زندگی جدید و بی‌دغدغه را می‌آموزند و به یكدیگر امید هدیه ‌می‌دهند.
خیلی از زنان آسیب‌دیده وقتی با مشكل جدی روبه‌رو می‌شوند، نمی‌دانند باید به كجا بروند و چه كنند؟ و این كه تنها 25 استان دارای خانه امن كه مهمترین دلایل آن فراهم نبودن زمینه راه‌اندازی این مراكز و كمبود اعتبارات است و...
شبكه رادیویی تهران در برنامه «چراغ» امشب (17 تیر) با اطلاع رسانی از خانه های امن، شرایط پذیرش، كمبود این مراكز در استان ها و... مهمان خانه های شما همراهان همیشگی است.
برنامه «چراغ» به تهیه كنندگی انسیه سمیع پور، گزارشگری مهدی اسماعیلی، كارشناس مجری سعید اسلام زاده، كارشناس خبری علی البرزی، ارتباطات یاسر كطاییان و هماهنگی محمدرضا پاكزادیان از رادیو تهران به صورت مستقیم از ساعت 21 تا 22 پخش می شود.
با ما روی موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز یا موج ای .ام ردیف 1332 كیلوهرتز همراه شوید.

دسترسی سریع
چراغ