چراغ شنبه تا پنج شنبه از ساعت 21:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو تهران

چراغ

ازدواج به سبك امروزی!

بعد از "طلاق های صوری" برای گرفتن حقوق از تامین اجتماعی و كمیته امداد حالا با پدیده ای به نام "ازدواج صوری" و گرفتن وام ازدواج رو به رو هستیم، با رادیو تهران برنامه «چراغ» همراه شوید.

1398/05/12
|
14:16
|

بعضی با ازدواجی ساده و فارغ از تجملات دست و پاگیر امروزی یك زندگی مشترك سالم را آغاز می كنند و از موهبتهای آن از جمله احساس آرامش و خوشبختی بهره مند می شوند ولی بعضی به طرق مختلف این پیوند مقدس، خودشان و جامعه را دچار آسیبهای جبران ناپذیر می كنند .
مشكلات اقتصادی، امروزه منشاء بسیاری از مشكلات خانوادگی شده ولی بزرگ منشی، سعه ی صدر، عزت نفس، ساده زیستی به قیمت زندگی سالم داشتن چه جایگاهی در نسل امروز دارد؟ با توجه به اینكه وام ازدواج به 30 میلیون برای هر نفر رسیده و بعد از ازدواج هم در صورت داشتن برخی شرایط طرفین می‌توانند شناسنامه سفید دریافت كنند، امروز با آسیبی به عنوان ازدواج صوری به دلایل مختلف روبه‌رو هستیم. این موضوع تا جایی پیش رفته است كه برخی افراد در فضای مجازی اقدام به انتشار آگهی‌هایی برای ازدواج صوری كرده‌اند.
بعد از "طلاق های صوری" برای گرفتن حقوق از تامین اجتماعی و كمیته امداد حالا با پدیده ای به نام "ازدواج صوری" به خاطر گرفتن وام ازدواج رو به رو هستیم! به نظر شما مخاطبان این رویداد واقعیت دارد یا خیر؟ با رادیو تهران از برنامه «چراغ» همراه شوید تا شایعه یا واقعی بودن این جریان روشن شود.
برنامه «چراغ» به تهیه كنندگی انسیه سمیع پور،گزارشگری مهدی اسماعیلی،كارشناس مجری سعید اسلام زاده، كارشناس خبری علی البرزی، ارتباطات یاسر كطاییان و هماهنگی محمدرضا پاكزادیان روی آنتن می رود.
برنامه چراغ شنبه تا پنجشنبه ساعت 21 تا 22 به صورت زنده از گروه اخلاق و زندگی شهروندی روی موج اف ام ردیف 94 مگاهرتز یا موج ای.ام ردیف 1332 كیلوهرتز می رود.

دسترسی سریع
چراغ