چراغ شنبه تا پنج شنبه از ساعت 21:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو تهران

چراغ

مدیر حریم شهربان شهرداری تهران: «حریم پایتخت» خط قرمز شهرداری تهران و مدیریت شهری است

مدیر حریم شهربان و حریم‌بان شهرداری تهران در گفت‌و‌گو با رادیو تهران گفت: حریم پایتخت خط قرمز شهرداری تهران و مدیریت شهری است.

1398/05/19
|
10:42
|

محمدصادق زمانی در مصاحبه با برنامه «چراغ» از رادیو تهران با بیان این كه حریم پایتخت یكی از موضوعات مهجور و مظلوم در فضای رسانه ای است، گفت: یكی از مهم ترین دلایل هجمه به حریم طی سالهای اخیر سیاست هایی بود كه به اشتباه از سوی برخی از دولت های ما در گذشته با محوریت تمركز زدایی در تهران اجرا و باعث مهاجرت ها به تهران شد.
مدیر حریم شهربان و حریم‌بان شهرداری تهران خاطر نشان كرد: متاسفانه یكی از آسیب های مهاجرت ها هجمه به حریم بود و شهرداری به شدت با این موضوع درگیر و بعضی اوقات هم تنها است و گاهی هم برخی از دستگاه ها همكاری می كنند، اما در موضوع حریم همه وظایف بر عهده شهرداری تهران نیست. ما در سالهای اخیر شهرداری تا جایی كه برخی موانع اجازه داده از حریم صیانت كرده ایم و طی یك سال اخیر این صیانت با رویكرد پررنگ تری ادامه دارد.
وی افزود: در موضوع استراتژیك صیانت از حریم، همكاری و هماهنگی سایر دستگاه‌ها با شهرداری تهران ضرورت دارد.
با حمایت و تدبیر دكتر فتاحیان مدیرعامل شهربان، طی چندماه اخیر، اقدامات مؤثر و مهمی در حوزه صیانت از حریم تهران و مقابله با تخلفات ساخت و ساز در حریم انجام شده كه به زودی اعلام خواهد شد و...
ما را در اینستاگرام و دیگر شبكه های اجتماعی با شناسه @Tehraan360 پیدا و همراهی كنید.
علاقه مندان می توانند ادامه این گفت وگو را در ذیل بشنوند 👇👇👇

دسترسی سریع
چراغ