گفتاورد یكشنبه/سه شنبه/چهارشنبه از ساعت 12:30 به مدت 30 دقیقه

آغاز فصل سوم برنامه«گفتاورد» از بهمن ماه

علیرضا مبینی مدیر گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران گفت: فصل سوم برنامه گفتگو محور «گفتاورد» از شبكه رادیویی تهران با موضوع های جدید از بهمن ماه روی موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز پخش خواهد شد.

1401/10/25
|
08:17
|

به گزارش روابط عمومی شبكه رادیویی تهران؛ علیرضا مبینی، مدیر گروه اخلاق و زندگی شهروندی با بیان اینكه فصل سوم برنامه گفتگو محور«گفتاورد» از بهمن ماه روی آنتن می رود، گفت: با توجه به پخش قسمت‌های پایانی فصل دوم این برنامه تا پایان دیماه ،برنامه‌ریزی برای شروع فصل سوم انجام شده است.

وی با بیان جزئیات بیشتر افزود: در فصل دوم برنامه گفتاورد بیشتر بر موضوع‌های مهم فرهنگی و اجتماعی و مضامینی كه كمتر در برنامه‌های شبكه‌های رادیویی كار شده بود، ورود كردیم.

به گفته مدیر گروه برنامه گفتاورد؛ در فصل سوم ، تولید این برنامه به شیوه جدیدتری آغاز می‌شود، كه بهره‌مندی از مجری كارشناسان تخصصی متناسب با هر موضوع و پیگیری مستمر و واكاوی مسائل اصلی استان در چند برنامه و با حضور مسئولان اجرایی و اساتید و نخبگان دانشگاهی از آن جمله است.

مبینی یادآور شد: پایه برنامه «گفتاورد» موضوع محور است و تمركز ما بیشتر بر تبیین موضوعات و پیگیری مطالبات، مسائل روزمره مردم و هر آنچه كه در پایتخت روی می‌دهد است. در این فصل بیشتر بر موضوعاتی همچون آزادی بیان، كرسی‌های آزاد اندیشی در دانشگاه‌ها و دغدغه‌های مهم شهروندان تهرانی همچون آلودگی هوا ، آب، محیط زیست، ترافیك، مسكن و... صورت مفصل به آنها پرداخته خواهد شد.در این فصل از برنامه پیش‌بینی شده با اندیشكده‌ها، پژوهشكده‌ها، مركز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی و دانشگاه‌های بزرگ شهر تهران در ارتباط باشیم.

وی با اشاره به انجام برنامه‌ریزی‌های اولیه برای شروع فصل سوم گفتاورد اعلام كرد: زمان دقیق پخش این برنامه و جزئیات بیشتر آن بزودی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

مبینی در پایان خاطر نشان كرد: فصل سوم این برنامه هم گفتگو محور است و سعی می‌كنیم در انتهای هر موضوع كه مثلا در 10 قسمت توسط كارشناسان مرتبط بررسی شده است، كتابچه ای تهیه و منتشر كنیم. هدف ما از تهیه این كتابچه ارائه راهكارها و نظرات كارشناسان است كه به دست مسئولان اجرایی برسانیم.

مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
كانال رادیو تهران را در پیام رسان بله به نشانی @tehran360 جستجو كنید.
علاقه‌مندان می توانند برنامه های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
گفتاورد