تهران ورزشی هر روز از ساعت 8:00/ پنجشنبه و جمعه 22:30 به مدت 50 دقیقه/ پنجشنبه و جمعه 90 دقیقه

سرمربی حرف مدیرعامل را گوش كرد؛ عقیلی: آمدند انقلاب كنند اما سپاهان را به قهقرا بردند

مدافع پیشین تیم فوتبال سپاهان با انتقاد از مدیرعامل و سرمربی این تیم، گفت: آمدند در تیم سپاهان انقلاب كنند ولی با تصمیماتی كه گرفتند تیم را به قهقرا بردند.

1396/02/02
|
13:54
|هادی عقیلی درباره خداحافظی اش از دنیای فوتبال به رادیو تهران گفت: در یكسال و نیم گذشته به خاطر مسائلی كه خیلی از مردم از آن آگاه هستند، به ناحق از فوتبال باشگاهی و سپاهان كنار گذاشته شدم. دیگر نتوانستم در آن زمان به تیم دیگری بروم. دوست نداشتم با پیراهنی به غیر از سپاهان از فوتبال خداحافظی كنم. الان هم بعد از یكسال و نیم تصمیمم را قطعی كردم.
وی درباره مسائل پشت پرده برای خداحافظی اش تصریح كرد: در سال گذشته مدیران جدیدی به سپاهان آمدند و امسال هم حضور این مدیران چه در راس كارخانه و چه در مدیریت باشگاه وجود داشتند. آنها می گفتند می خواهیم یك انقلابی در سپاهان صورت بدهیم و تیم سپاهان را به موفقیت برسانیم اما تیم را از قهرمانی به قهقرا كشاندند و این انقلاب دامن گیر ما شده بود كه از سابق در سپاهان بودیم و جفایی در حق ما كردند.
مدافع پیشین سپاهان درباره اینكه محرم نویدكیا هم شامل این انقلاب شد، گفت: من فقط در مورد خودم صحبت میكنم. محرم بعد از آن اتفاق به تیم برگشت و حتی چند بازی انجام داد و سپس خداحافظی كرد ولی از ابتدای فصل اعلام كردند نیازی به من ندارند. حتی دریغ از یك جلسه كه حضوری مرا بخواهند و حرفهایم را بشنوند. من با باشگاه سپاهان قرارداد داشتم. حتی رضایتنامه مرا ندادند تا اینكه كمیته انضباطی مرا چند ماه پیش بازیكن آزاد اعلام كرد.
عقیلی در خصوص عبدالله ویسی سرمربی سابق سپاهان كه كنارگذاشتنش با تصمیم او بود، یادآور شد: ویسی به اندازه كافی در رسانه ها در مورد من صحبت كرده بود. نخواستم درباره ایشان حرف بزنم و حاشیه ای برای سپاهان درست كنم ولی در یك فرصت مناسب در مورد یكسری مسائل صحبت می كنم تا حقایقی روشن شود.
وی در پاسخ به این سئوال كه این حقایق چیست و بهتر است به آن اشاره كند، اظهار كرد: این اتفاق از مدیران سال گذشته شروع شد و تا امسال ادامه یافت. مدیریت باشگاه مربیانی را انتخاب می كند كه در راستای اهدافشان باشد و گوش به حرفشان بدهد. كادر فنی هم خوب به حرفشان گوش كرد. گفتند می خواهند كاری كنند كه سپاهان موفق باشد در حالی كه تیم سپاهان همیشه جزو تیم های قهرمان لیگ بود و آسیایی شدنش عادی شده بود. تصمیماتی كه گرفتند در راستای موفقیت تیم نبود. سپاهان ماند و جایگاهی كه نباید داشته باشد.
مدافع پیشین تیم ملی فوتبال درباره اینكه چرا در تیم های تهرانی از جمله استقلال و پرسپولیس بازی نكرد، گفت: سال گذشته در نیم فصل مدیریت باشگاه سپاهان تصمیم گرفت مرا كنار بگذارد. آنها به من رضایتنامه ندادند و كاری از دستم بر نمی آمد. سال جدید هم مرا نخواستند ولی رضایتنامه ام را نمی دادند تا بازیكن آزاد شوم و به تیم دیگری بروم. درخواستهایی كه مسئولان باشگاه داشتند غیر منطقی بود. باشگاه مرا بازیكن مازاد اعلام كرده بود ولی می گفتند باید تیم جدیدت را معرفی كنی تا با آنها وارد مذاكره شویم. آنها موضوع را پیچیده كردند. من هم مجبور شدم برای اینكه آزاد شوم به كمیته انضباطی شكایت كنم.
عقیلی با اشاره به روند رسیدگی شكایتش در كمیته انضباطی یادآور شد: خودتان می دانید در ایران به كارها زود رسیدگی نمی شود ولی خوشبختانه بعد از چند ماه كمیته انضباطی مرا بازیكن آزاد اعلام كرد. با این حال یك نیم فصل دیگر هم به جایی نرفتم چون امید داشتم به سپاهان برگردم. آقای طاهری مدیرعامل باشگاه با بنده جلسه ای داشت و از من خواست قرارداد سفید ببندم و برای سپاهان بازی كنم. من هم قبول كردم ولی كادر فنی قبول نكرد. حالا بعد از دو ماه از آن جلسه تصمیم گرفتم كه خداحافظی كنم.
وی در خصوص كنارگذاشتنش از تیم ملی فوتبال هم گفت: در تیم ملی یك تصمیم اشتباه گرفتم. درست است دلایلی داشتم ولی تصمیم من هم اشتباه بود. شاید این دلایل آن موقع برای یكسری دیگر هم توجیه پذیر بود.
عقیلی در پایان درباره آینده اش هم گفت: دوست دارم دوره های مربیگری را طی كنم ولی عرصه مربیگری با بازیگری متفاوت است.

دسترسی سریع
تهران ورزشی