از ساعت به مدت

سرپرست تیم فوتبال استقلال: استراماچونی بعد از بازیهای آسیایی به استقلال می آید+فایل صوتی

نصرالله عبداللهی، سرپرست تیم فوتبال استقلال درگفتگو با تهران ورزشی گفت: استراماچونی بعد از بازی های آسیایی به تیم استقلال می پیوندد بنابراین در لیگ قهرمانان آسیا حضور نخواهد داشت.

1399/06/21
|
12:06
|

نصرالله عبداللهی در گفتگو با تهران ورزشی رادیو تهران گفت: 8 نفر از بازیكنان و 6 نفر از كادر موفق به سفر نشدند زیرا ویزای این اشخاص آماده نشده بود. البته ویزای 3 نفر از این تعداد ( اسماعیلی، طاهرخانی، زكی پور) آمده است و بقیه بایستی پیگیری های لازم را از طریق فدراسیون انجام دهند.

سرپرست تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: علی كریمی و محمد دانشور به دلیل عدم حضورشان به قطر نمی آیند. گویا مشكلات مالی برایشان وجود دارد و درآینده با آنها مذاكره خواهیم كرد. طبیعتا این اشخاص باید بعد از بازی های آسیا از تیم جدا می‌شدند و درصورت وجود تبصره قانونی در این زمینه، تصمیم گیری نهایی را به عهده هیئت مدیره می‌گذاریم.
وی افزود: بازیكنانی كه به قطر رفته اند در قرنطینه هستند تا پس از 24 ساعت جواب آزمایش هایشان حاضر شود. تیم الوحده نیز درخواست‌ تعویق بازی هارا داشت كه با مخالفت AFC مواجه شد و الوحده از شركت در بازی ها صرف نظر داد.
نصراللهی اظهار داشت: بازی های این دوره با تاخیر برگزار می شود. اولین بازی در 30 شهریور برگزار خواهد شد بنابراین بازیكنان استقلال فرصت بیشتری برای تمرین دارند.

وی در خصوص فشار های وارده برای بازگشت استراماچونی گفت: چند تن از هواداران تیم مایل به بازگشت استراماچونی هستند و از لحاظ مالی تیم را پشتیبانی می كنند. آقای سعادتمند مذاكرات لازم را انجام داده است. همچنین به نظر نمی‌رسد كه فشار مالی به باشگاه وارد شود و طبق گفته های استراماچونی،این شخص بعد از بازی های آسیایی به تیم می‌پیوندد و در لیگ قهرمانان حضور نخواهد داشت.

سرپرست تیم فوتبال استقلال با اشاره به فسخ قرارداد استراماچونی با استقلال، فدراسیون و وزارت ورزش با بازگشت وی مخالفت كرده اند . اگر این شخص فسخ قرارداد را پس بگیرد، ظاهرا مشكلی برای بازگشت بوجود نخواهد آمد.

نصرالله عبداللهی در پایان با اشاره به اینكه مجید نامجو مطلق مجوز بین المللی مربیگری دارد مانعی برای حضور وی بر روی نیمكت در هدایت تیم وجود ندارد.
سرپرست تیم فوتبال استقلال درباره استعفای آقای سعادتمند هم گفت: وی شبانه روز برای تیم كار می كند و استعفایی در كار نیست.

مخاطبان در محدوده استان تهران از طریق موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز و ای.ام ردیف 1332 كیلوهرتز شنونده ما خواهند بود.
همچنین شنوندگان از سرتاسر كشور هم می توانند شبكه رادیویی تهران را از طریق گیرنده های دیجیتال(ست تاپ باكس) دریافت كنند.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360

دسترسی سریع
تهران ورزشی