از ساعت به مدت

پایان لیگ برتر و جام حذفی تا 19 مردادماه+فایل صوتی

رییس كمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: جام حذفی قبل از 19 مرداد و لیگ برتر هم تا 10 مرداد به پایان می‌رسد.

1400/04/01
|
10:03
|

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران، سهیل مهدی در گفتگو با تهران ورزشی رادیو تهران گفت: اگر به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران، شرایط خاصی پیش نیاید جام حذفی قبل از 19 مرداد و لیگ برتر هم تا 10 مرداد به پایان می‌رسد.

رییس كمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: پنجره نقل و انتقالات به واسطه مكاتباتی كه با فیفا و سازمان لیگ انجام شد موافقت شد كه این نقل و انتقالات به واسطه شرایط لیگ تغییر پیدا كند و پیش از شروع لیگ قهرمانان تیم‌ها می‌توانند نقل و انتقال داشته باشند و بازیكنان خود را تامین كنند و بعد از آن لیگ آغاز می‌شود و به واسطه گرمای هوا بازی‌ها بعد از اذان مغرب برگزار خواهد شد.

وی در پاسخ به این پرسش كه آیا می‌توانیم VAR را به فوتبال ایران وارد كنیم یا خیر؟ پاسخ داد: تصمیم گیری‌هایی برای این كار انجام شد و تا مقطعی پیش رفت ولی به واسطه تغییر مدیریتی كه در سطح ارشد فدراسیون داشتیم اولویت‌بندی انجام شد و موارد دیگری جایگزین پروندهVAR شد، فكر می‌كنم این پروژه قابلیت از سرگیری را دارد و تقریبا مدلی كه باید وارد ایران شود به تأیید فیفا رسیده است.

وی در ادامه افزود: نصب و راه اندازی VAR (ویدئو چك) فرآیند و مسیر خاصی دارد كه در هر مرحله از نصب و راه اندازی نیاز به تأیید فیفا است كه این روند تأیید كمی كار را طولانی‌تر می‌كند. امیدوارم هرچه زودتر این پروژه آغاز شود و بتوانیم این مسیر را هر چه سریعتر طی كنیم.

رسولی در پایان افزود: از لحاظ سخت افزار كاملا شرایط فراهم است و ورزشگاه آزادی تهران، نقش جهان اصفهان و ورزشگاه فولاد آرنا از جمله ورزشگاه های میزبان VAR(ویدئو چك)هستند.

مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
ما را در اینستاگرام و دیگر شبكه‌های اجتماعی با شناسه tehraan360@ پیدا و همراهی كنید.
همچنین علاقه‌مندان می توانند برنامه های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
تهران ورزشی