از ساعت به مدت

اتفاقات بهتری در انتظار تیم ملی والیبال است/ 15 تیرماه لیست نهایی تیم اعلام می‌شود+فایل صوتی


میلاد تقوی دبیر فدراسیون والیبال گفت: تیم ملی نباید تمركز خود را به‌خاطر نتایج لیگ ملت‌ها از دست بدهد؛ من مطمئن هستم اتفاقات بهتری در انتظار تیم ملی والیبال است.

1400/04/08
|
08:08
|

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران، دبیر فدراسیون والیبال در گفتگو با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران در مورد عملكرد تیم ملی ایران در لیگ ملت‌های والیبال 2021 اظهار داشت: لیگ ملت‌ها بازی های تداركاتی خوبی بود. ما 18 بازیكن برای مسابقات فرستادیم تا بتوانیم به تركیب اصلی تیم در المپیك برسیم و تركیب‌های مختلفی را امتحان كردیم و مورد بررسی قرار دادیم. نتایج تیم ملی در ایتالیا، مطابق توقع مردم نبود و توقع بیشتری از والیبال می‌رفت ولی باید بدانیم آرمان ما رسیدن به سكوی المپیك است و تلاش می‌كنیم به این هدف برسیم.
تقوی ادامه داد: تیم ملی نباید تمركز خود را به‌خاطر نتایج لیگ ملت‌ها از دست بدهد. من مطمئن هستم اتفاقات بهتری در انتظار تیم ملی والیبال است.
دبیر فدراسیون والیبال گفت: تمرین‌های تیم ملی از روز شنبه آغاز می‌شود و رأس روز مقرر 15 تیر ماه لیست نهایی تیم اعلام خواهد شد.

وی در پاسخ به این پرسش كه دلیل درخواست لیبروی(پست تدافعی) جدید از سوی ولادیمیر آلكنو سرمربی تیم ملی والیبال كشورمان چیست؟ گفت: قطعا دلایلی برای این كار دارند و نمی‌توانیم بگوییم از لیبروهای فعلی راضی نبودند و بهتر است در خصوص موارد فنی خود سرمربی توضیح دهند اما تلاش می‌كنیم در عرصه فنی تمام امكانات و افرادی كه ایشان لازم دارند را در اختیارشان قرار دهیم تا بتوانیم بهترین نتیجه را در المپیك كسب كنیم.
تقوی اظهار داشت: ما امسال سرمایه‌های خوبی در والیبال داریم، تیمی داریم كه تجربه المپیك گذشته را دارد، ستاره‌هایی مثل معروف، موسی و دیگران را در تركیب خود دارد وهمینطور مربی بسیار فوق العاده ای كه سوابق درخشانی در المپیك داشته و امیدواریم این تركیب برای ما نتیجه خوبی داشته باشد چون توقع مردم دیدن بازی جذاب از والیبالی است كه در سالهای گذشته باعث شادی مردم بوده است.

وی در پایان این گفتگوی رادیویی تصریح كرد: تیم ایران پس از المپیك، مسابقات قهرمانی آسیا را در پیش خواهد داشت كه انتخابی مسابقات قهرمانی جهان 2022 هم خواهد بود. منطقی است كه برای این مسابقات جوانگرایی كنیم و علاوه بر آن از ظرفیت ستاره‌های تیم نیز بهره ببریم. باید دید تیم ملی در المپیك چه نتایجی كسب می‌كند و چه اتفاقاتی خواهد افتاد.


میلاد تقوی دبیر فدراسیون والیبال گفت: تیم ملی نباید تمركز خود را به‌خاطر نتایج لیگ ملت‌ها از دست بدهد؛ من مطمئن هستم اتفاقات بهتری در انتظار تیم ملی والیبال است.
دسترسی سریع
تهران ورزشی