شش نقطه جمعه از ساعت 21:00 به مدت 45 دقیقه

نقطه آغاز تا نقطه پایان«شش نقطه»

میان نابینایان كم نیستند كسانی كه از نخبگان، سرآمدان كشور، هنرمندان و ورزشكاران هستند با برنامه «شش نقطه» از رادیو تهران همراه شوید.

1398/09/08
|
08:00
|

خیلی از ما آدم ها بویژه این روزها كه زندگی شهرنشینی و آپارتمان نشینی شده حتی با چشمان باز هم نمی‌توانیم زیبایی‌ها و خوبی‌ها را ببینیم؛ اما هستند روشندلانی كه با چشمانی بسته به زندگی رنگ دیگری بخشیده‌اند و از دشواری ها، محدودیت‌ها و محرومیت‌ها گذشته‌اند و به زندگی با دیدی دیگر می‌نگرند.

اشكان آذرماسوله یكی از این افراد نابیناست كه به واسطه عشقی كه به رادیو داشته در حال حاضر یكی از همكاران رادیویی كه در عرصه گویندگی و تهیه كنندگی فعالیت می كند.
اجرای برنامه «شش نقطه» و سردبیری آن بر عهده اشكان آذرماسوله است. رادیو تهران در این برنامه نخبگان و سرآمدان روشندل را معرفی می‌كند و دغدغه‌ها و معضلات این قشر را هم به چالش می‌كشد.
آنچه مورد توجه و برنامه ریزی برنامه شش نقطه گروه اخلاق و زندگی شهروندی قرار گرفته، انتخاب موضوع های مرتبط ، درباره نابینایان جامعه است.
در این بستر هر آنچه میان نابینایان و جامعه در تعامل و ارتباط است مورد بررسی قرار می گیرد؛ موضوعاتی از قبیل ارتباط با نابینایان و بینایان، معاشرت و مراودات اجتماعی با نابینایان و بینایان، انجام امور روزمره در جامعه، ازدواج، تحصیل و اشتغال نابینایان و ...

برنامه شش نقطه به تهیه كنندگی میثم كطائیان و اجرای كارشناسی اشكان آذرماسوله با بخش های متنوع و مختلف، جمعه ها از ساعت 22:30 تقدیم حضورتان می شود.

مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
ما را در اینستاگرام و دیگر شبكه های اجتماعی با شناسه Tehraan360@ پیدا و همراهی كنید.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360
دسترسی سریع
شش نقطه