صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

جمعه از ساعت 22:30 به مدت 30 دقیقه

میان نابینایان کم نیستند کسانی که از نخبگان، سرآمدان کشور، هنرمندان و ورزشکاران هستند با برنامه «شش نقطه» از رادیو تهران همراه شوید.

خیلی از ما آدم ها بویژه این روزها که زندگی شهرنشینی و آپارتمان نشینی شده حتی با چشمان باز هم نمی‌توانیم زیبایی‌ها و خوبی‌ها را ببینیم؛ اما هستند روشندلانی که با چشمانی بسته به زندگی رنگ دیگری بخشیده‌اند و از دشواری ها، محدودیت‌ها و محرومیت‌ها گذشته‌اند و به زندگی با دیدی دیگر می‌نگرند.

اشکان آذرماسوله یکی از این افراد نابیناست که به واسطه عشقی که به رادیو داشته در حال حاضر یکی از همکاران رادیویی که در عرصه گویندگی و تهیه کنندگی فعالیت می کند.
اجرای برنامه «شش نقطه» و سردبیری آن بر عهده اشکان آذرماسوله است. رادیو تهران در این برنامه نخبگان و سرآمدان روشندل را معرفی می‌کند و دغدغه‌ها و معضلات این قشر را هم به چالش می‌کشد.
آنچه مورد توجه و برنامه ریزی برنامه شش نقطه گروه اخلاق و زندگی شهروندی قرار گرفته، انتخاب موضوع های مرتبط ، درباره نابینایان جامعه است.
در این بستر هر آنچه میان نابینایان و جامعه در تعامل و ارتباط است مورد بررسی قرار می گیرد؛ موضوعاتی از قبیل ارتباط با نابینایان و بینایان، معاشرت و مراودات اجتماعی با نابینایان و بینایان، انجام امور روزمره در جامعه، ازدواج، تحصیل و اشتغال نابینایان و ...

برنامه شش نقطه به تهیه کنندگی میثم کطائیان و اجرای کارشناسی اشکان آذرماسوله با بخش های متنوع و مختلف، جمعه ها از ساعت 22:30 تقدیم حضورتان می شود.

مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبکه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
ما را در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی با شناسه Tehraan360@ پیدا و همراهی کنید.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360
مرتبط با این خبر

  • روزگار کرونایی برای نابینایان چگونه می گذرد؟

  • در دنیای یک نابینا، دورنگی دیده نمی شود

  • چشم ها را باید شست، جور دیگر باید دید