شش نقطه جمعه از ساعت 21:00 به مدت 45 دقیقه

روزگار كرونایی برای نابینایان چگونه می گذرد؟

افراد نابینا چگونه باید از خودشان در برابر ویروس كرونا محافظت كنند؟ با ما از رادیو تهران برنامه «شش نقطه» همراه شوید.

1399/01/30
|
09:33
|

با توجه به شیوع ویروس كرونا متاسفانه در برنامه‌ریزی اجتماعی و سیاستگذاری‌هایی كه برای مدیریت اجتماعی جامعه انجام می‌شود، افراد معلول چندان در نظر گرفته نمی‌شوند در حالی‌كه این افراد در برابر كرونا بیشتر از بقیه مردم به محافظت نیاز دارند. افراد معلول با توجه به شرایطشان در برابر ویروس كرونا آسیب‌پذیرتر هستند؛ بر همین اساس خود و همراهانشان باید نحوه مراقبت‌های ویژه از معلولان در برابر كرونا را آموزش ببینند.

یكی از برنامه های رادیو تهران كه به افراد نابینا اختصاص یافته برنامه«شش نقطه» است. برنامه ای كه با بخش های متنوع جمعه ها ساعت 22:30 ویژه نابینایان تدارك دیده شده و به اخبار و حوادث مهم حوزه نابینایان اختصاص یافته است و در بخش هایی از برنامه تحلیلی از مسائل مبتلا به جامعه نابینایان را ارائه می‌دهد.

اما این روزها كه همه افراد درگیر ویروس كرونا هستند و مشكلاتشان دوچندان شده است، نباید از افراد بویژه نابینایان غافل بود، این افراد هم به نوبه خود با این ویروس دست و پنجه نرم می كنند و دغدغه هایشان بیشتر شده است. در این برنامه مشكلات نابینایان را با گسترش ویروس كرونا خواهیم شنید و پای صحبت های نابینایان در خصوص مشكلاتی كه این روزها با كرونا دارند می نشینیم. در این بخش دغدغه‌ها و معضلات این قشر به چالش كشیده می شود. در این بستر هر آنچه میان نابینان و جامعه در تعامل و ارتباط است مورد بررسی قرار می گیرد.
برنامه "شش نقطه" از رادیو تهران در تلاش است تا بیشتر روزگار این قشر از جامعه را یادآور كند تا در این شرایط نابینایان فراموش نشوند و از آنها غافل نشویم.

مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
ما را در اینستاگرام و دیگر شبكه های اجتماعی با شناسه Tehraan360@ پیدا و همراهی كنید.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360

دسترسی سریع
شش نقطه