شش نقطه جمعه از ساعت 21:00 به مدت 45 دقیقه

جشن روز جهانی نابینایان در «شش نقطه» رادیو تهران

به مناسبت روز جهانی نابینایان(جمعه 23 مهرماه) گروه برنامه ساز«شش نقطه» از رادیو تهران با برپایی جشن روز جهانی نابینایان همراه مخاطبانش است.

1400/07/21
|
09:54
|

به گزارش روابط عمومی رادیو تهران؛ اشكان آذرماسوله، تهیه كننده و مجری نابینای برنامه«شش نقطه» با اعلام این خبر گفت: پانزدهم اكتبر یا 23 مهرماه، به عنوان روز جهانی ایمنی عصای سفید یا روز جهانی نابینایان نام‌گذاری شده است.

رادیو تهران از سال 1395 با هدف دیده شدن بیشتر نابینایان با تهیه و تدارك برنامه«شش نقطه» در خدمت مخاطبانش است. برنامه ای كه دغدغه اش نابینایان هستند.

به همین مناسبت در روز جهانی نابینایان(جمعه 23 مهرماه) گروه برنامه ساز«شش نقطه» از رادیو تهران به پاس قدردانی از برخی چهره‌های شناخته شده جامعه نابینایان و اشخاصی كه در زمینه های مختلف همراه نابینایان بوده‌اند، در ویژه برنامه ای به مناسبت نكوداشت این روز با عنوان عصای سفید تقدیر خواهد كرد.

به گفته تهیه كننده برنامه؛«شش نقطه» به دغدغه نابینایان گره خورده و سعی دارد تا علاوه بر فرهنگ سازی و آشنایی عموم مردم با نابینایان و سبك زندگی نابینایی، آموزش های مفیدی را در اختیار نابینایان قرار دهد. در این برنامه نیازها و مطالبه های نابینایان پیگیری می شود، موضوعات جامعه نابینایان را تا به دست آوردن نتیجه از طریق ارتباط با مسئولان و كارشناسان پیگیری می‌كنیم.

آذر ماسوله با بیان توضیحاتی درباره جشن روز جهانی عصای سفید افزود: جشن شش نقطه جمعه ساعت 21:30 دقیقه تا 22:30 با حضور جمعی از هنرمندان نابینای كشور همچون هومن لطفعلی، نابینای موزیسین برنامه شش نقطه، نابینایان موفق كشور همچون قهرمان پارالمپیك و نخبگان علمی، برخی چهره‌های شناخته شده جامعه نابینایان در زمینه های موسیقی، ورزش و هنر برگزار خواهد شد. علاقه مندان می توانند در این ساعت جشن روز جهانی ایمنی عصای سفید را از رادیو تهران روی موج اف. ام ردیف 94 مگاهرتز بشنوند.

وی در پایان خاطر نشان كرد: مهمان بسیاری به این برنامه دعوت شده اند؛ دكتر بیژن ذوالفقار نصب، از پیشكسوتان فوتبال و از مربیان سابق فوتبال از مهمانان این برنامه است. سعید صادق پور، مدیر عامل یكی از شركت های دانش بنیان و رامین فرجاد رئیس هیئت مدیره این شركت از جمله مهمانانی هستند كه 30 سال در امر تسهیل امور ویژه نابینایان فعالیت داشته‌اند. منصور شادكام، نائب رئیس نابینای انجمن نابینایان كشور، محمد حشمتی خواننده با اجرای زنده و جمعی از مدیرانی كه با ما در این سالها همكاری كرده اند و جمعی از نابینایان موفق و مخاطبانی كه همیشه یار و یاور ما بوده اند، از مهمانان ویژه ما خواهند بود.

مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
ما را در اینستاگرام و دیگر شبكه‌های اجتماعی با شناسه tehraan360@ پیدا و همراهی كنید.
همچنین علاقه‌مندان می توانند برنامه های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.

*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.دسترسی سریع
شش نقطه