تهران من شنبه تا چهارشنبه از ساعت 17:00 به مدت 2 ساعت

موفقیت «بنیاد بركت» به دلیل چابكی آن است+فایل صوتی

مدیرعامل «بنیاد بركت» با تاكید بر اینكه این بنیاد تنها با 40 نفر نیروی رسمی مدیریت می‌شود؛ گفت: دلیل موفقیت این بناید چابكی آن است؛ تمركز ما بر اجرا و خروجی كارها بوده است تا اینكه درگیر مسائل نیروی انسانی باشیم.

1401/09/20
|
10:29
|

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران؛ محمد تركمانه مدیرعامل بنیاد بركت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در گفت و گو با «تهران من» رادیو تهران گفت: علی‌رغم حجم فعالیت‌ها و خدماتی كه بنیاد بركت در دو سوم روستاهای كشور ارائه می‌دهد؛ این بنیاد تنها با 40 نفر نیروی رسمی مدیریت می‌شود. بنای اداره‌ی این بنیاد استفاده از ظرفیت‌های مردمی است این شیوه مدیریت مدل موفقی است كه قابلیت نشر دارد.

وی افزود: یكی از دلایكی كه بنیاد بركت توانسته است در این سالها خدمات خوبی ارائه بدهد و در كارهای خود موفق باشد، چابكی این بنیاد بوده است. تمركز ما بر اجرا و خروجی كارها بوده است تا اینكه درگیر مسائل نیروی انسانی این بنیاد باشیم. بنیاد بركت سعی كرده است خروجی محور باشد.

مدیرعامل بنیاد بركت از تعهد این بنیاد برای ساخت 2700 مدرسه خبر داد و گفت: یكی از كارهای ویژه بنیاد بركت ساخت مدارس در كشور است. تا كنون 1950 مدرسه تحویل آموزش و پرورش داده شده است و تا ساخت 2700 مدرسه كار ادامه خواهد داشت.

تركمانه با بیان اینكه تعهد كرده‌ایم تا مدرسه كانكسی را جمع‌آوری كنیم، گفت: در برخی نقاط كشور كه تعداد دانش آموزان زیاد است این كانكس‌ها به ساختمان تبدیل می‌شوند.

مدیرعامل بنیاد بركت با تاكید بر اینكه بنیاد بركت از ایده های نو در ساخت مدارس حمایت می كند گفت: نخستین رویداد ملی «مدارس آینده» با هدف شناسایی فناوری و دانش روز در ساخت فضاهای آموزشی و استخراج ایده‌های اصلی و نوآورانه مرتبط با حوزه نرم‌افزار و سخت‌افزار در این عرصه برگزار می‌شود. این رویداد در دو بخش محیط كالبدی فضاهای آموزشی و تجهیزات و فناوری‌های آموزشی در مدارس آینده برگزار می‌شود و هر كدام از شركت كنندگان می‌توانند.

مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
ما را در اینستاگرام و دیگر شبكه‌های اجتماعی با شناسه tehraan360@ پیدا و همراهی كنید.
همچنین علاقه‌مندان می توانند برنامه های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.

*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
تهران من