تهران من شنبه تا چهارشنبه از ساعت 17:00 به مدت 2 ساعت

نمایشگاه كتاب 20 اردیبهشت آغاز به كار می‌كند+فایل صوتی

سخنگوی سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی كتاب تهران گفت: سی و چهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی كتاب تهران، چهارشنبه 20 اردیبهشت‌ماه با حضور مردم و خانواده‌های معظم شهدای امنیت؛ افتتاح می‌شود.

1402/02/18
|
11:48
|

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران، علی رمضانی قائم‌مقام و سخنگوی سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی كتاب تهران در گفت و گو با «تهران من» اظهار داشت: سی و چهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی كتاب تهران چهارشنبه 20 اردیبهشت‌ماه ساعت 17:00 با حضور مردم و خانواده‌های معظم شهدای امنیت در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) كار خود را آغاز می‌كند.

وی افزود: كشور تاجیكستان مهمان ویژه این دوره از نمایشگاه است و حدود 2 هزار و 700 ناشر داخلی و 100 ناشر خارجی و 200 كتابفروشی در این دوره از نمایشگاه مشاركت دارند.

رمضانی افزود: اخبار این دوره از نمایشگاه از طریق شبكه تلویزیونی اینترنتی كتاب به نشانی ketab.tv به صورت زنده منتشر می‌شود. همچنین شبكه‌های رادیویی و تلویزیونی صدا و سیما نیز اخبار این نمایشگاه را پوشش می‌دهند.

سخنگوی سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی كتاب تهران تصریح كرد: یارانه خرید كتاب برای دانشجویان در این دوره نمایشگاه 600 هزار تومان با پرداخت 40 درصد از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و حامیان مالی و برای اساتید و هیأت علمی 700 هزار تومان با پرداخت 50 درصد پیش‌بینی شده است.

سخنگوی سی‌‌ و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی تهران افزود: برای اهل قلم از 600 تا 800 هزار تومان یارانه كتاب در نظر گرفته شده است كه برای اولین‌بار است اعلام می‌شود.

قائم‌مقام سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی كتاب تهران گفت: فعالیت‌های فرهنگی این دوره از نمایشگاه كتاب تهران، چند بخش و محور اصلی را شامل می‌شود كه یكی از آنها بخش «سینما كتاب» است. در این بخش با عوامل سازنده فیلم اقتباسی و نویسنده كتاب نشست‌هایی برگزار می‌شود.

وی یادآدور شد: ساعت بازدید از نمایشگاه در روزهای عادی از 10 صبح تا 8 شب است؛ همچنین روزهای پنجشنبه و جمعه یك ساعت به ساعت كاری نمایشگاه اضافه خواهد شد. همچنین با هماهنگی‌های انجام شده با اداره پست، كتاب‌های خریداری شده از طریق تارنمای نمایشگاه مجازی كتاب به نشانی ketab.ir برای خریداران به صورت رایگان ارسال می‌شود.


مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
كانال رادیو تهران را در پیام رسان بله به نشانی @tehran360 جستجو كنید.
علاقه‌مندان می توانند برنامه های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
تهران من