تهران من شنبه تا چهارشنبه از ساعت 17:00 به مدت 2 ساعت

با نیاز واقعی تهران به همراه‌سرا و پاركینگ؛ فاصله زیادی داریم+فایل صوتی

معاون اجتماعی فرهنگی شهرداری تهران گفت: با توجه به افزایش تخت‌های بیمارستانی تهران؛ افزایش همراه سراها و پاركینگ‌ها باید مورد توجه قرار بگیرد؛ زیرا با نیاز واقعی در این حوزه فاصله زیادی داریم.

1402/05/16
|
10:47
|

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران، محمد امین توكلی زاده معاون اجتماعی فرهنگی شهرداری تهران در گفت و گو با «تهران من» اظهار داشت: هفتمین همراه‌سرای شهر تهران با حضور خیرین و مسئولان در منطقه 6 افتتاح شد.

وی افزود: همراه‌سرای پناه به مساحت 2 هزار و 400 مترمربع و با ظرفیت 100 تخت‌خواب، در جوار بیمارستان امام خمینی(ره) افتتاح و به همراهان بیمار خدمات ارایه می‌دهد.

توكلی زاده تصریح كرد: امسال شاهد افزایش تخت‌های بیمارستانی در شهر تهران بودیم؛ لذا افزایش همراه سراها و پاركینگ‌ها باید مورد توجه قرار بگیرد زیرا با نیاز واقعی در این حوزه فاصله زیادی داریم.

با توجه به افزایش تخت‌های بیمارستانی تهران؛ با نیاز واقعی تهران به همراه‌سرا و پاركینگ فاصله زیادی داریم.

وی در پاسخ به این پرسش كه آیا اسكان در همراه‌سراها رایگان است؟ گفت: ارایه خدمات در همراه‌سراهایی كه به همت خیرین ساخته شده است رایگان است؛ اما اسكان در همراه‌سراهایی كه به صورت مشاركتی ساخته شده هزینه اندكی دارد.

معاون اجتماعی فرهنگی شهرداری تهران گفت: هفتمین همراه‌سرای تهران در جوار بیمارستان امام خمینی (ره)، به همت خیرین و شهرداری تهران ساخته شد.

مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
كانال رادیو تهران را در پیام رسان بله به نشانی tehraan360@ جستجو كنید.
علاقه‌مندان می‌توانند برنامه‌های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
تهران من