تهران من شنبه تا چهارشنبه از ساعت 17:00 به مدت 2 ساعت

موكب‌های اربعینی برای ادای نذر؛ می‌توانند در پایانه‌های مسافربری مستقر شوند+فایل صوتی

مدیرعامل سازمان پایانه‌ها و پارك‌سوارهای شهرداری تهران گفت: هیات‌ها و موكب‌ها می‌توانند با استقرار در پایانه‌های مسافربری چهارگانه شهر تهران (به خصوص پایانه جنوب و پایانه غرب) نذورات خود را به زائران اربعین حسینی ارائه دهند.

1402/05/17
|
09:19
|

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران، پوریا علیمردانی مدیرعامل سازمان پایانه‌ها و پارك‌سوارهای شهرداری تهران در گفت و گو با «تهران من» اظهار داشت: امسال از 4 مرز خسروی، مهران، چذابه و شلمچه نسبت به ارائه خدمات حمل و نقلی به زائران حضرت اباعبدالله الحسین (ع) اقدام خواهیم كرد.

وی با اشاره به اینكه در سالهای گذشته پایانه غرب بیشترین خدمات را به زائران اربعین حسینی ارائه می‌داد؛ گفت: زائران اربعین حسینی برای تردد از مرز چذابه و شلمچه باید از طریق پایانه جنوب و برای تردد از مرز خسروی و مهران از پایانه غرب بلیط تهیه كنند.

مدیرعامل سازمان پایانه‌ها و پارك‌سوارهای شهرداری تهران افزود: مسافران می‌توانند به صورت تلفنی و اینترنتی بلیت تهیه كنند.
علیمردانی گفت: امسال بخشی از ظرفیت پایانه بیهقی به جابجایی زائران راهپیمایی اربعین 1402 اختصاص پیدا كرده است.

وی تصریح كرد: شهروندان سفرشان را به روزهای منتهی به 10 شهریورماه كه روزهای پر تردد پایانه‌ها است موكول نكنند.

این مقام مسئول در پایان یادآور شد: هیات‌ها و موكب‌ها می‌توانند با استقرار در پایانه‌های مسافربری چهارگانه شهر تهران (به خصوص پایانه جنوب و پایانه غرب) نذورات خود را به زائران اربعین حسینی ارائه دهند.

مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
كانال رادیو تهران را در پیام رسان بله به نشانی tehraan360@ جستجو كنید.
علاقه‌مندان می‌توانند برنامه‌های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
تهران من