تهران من شنبه تا چهارشنبه از ساعت 17:00 به مدت 2 ساعت

تاكنون 30 درصد مشتركان مشمول پاداش صرفه‌جویی برق شدند+فایل صوتی

مدیرعامل شركت توزیع برق استان تهران گفت: 30 درصد مشتركان مشمول پاداش صرفه‌جویی برق شدند؛ پیش‌بینی می‌كنیم تا پایان شهریور 45 تا 50 میلیارد تومان پاداش ریالی به مشتركان كم مصرف اختصاص داده شود.

1402/06/01
|
12:09
|

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران، قاسم شهابی مدیرعامل شركت توزیع برق استان تهران در گفت و گو با «تهران من» اظهار داشت: با همراهی مشتركین و مجموعه وزارت نیرو بحران كمبود برق را پشت سر گذاشتیم؛ ولی همچنان باید به صرفه‌جویی مصرف برق به ویژه در روزهای گرم سال توجه كنیم.

وی افزود: طرح سراسری پاداش صرفه‌جویی برق از ابتدای خرداد‌ماه آغاز شده و تا پایان شهریورماه ادامه دارد.
از ابتدای اجرای این طرح تا ابتدای مرداد ماه حدود 3 میلیون قبض برق برای مشتركین صادر شد؛ از این تعداد بیش از 700 هزار قبض معادل 30 درصد مشتركان مشمول پاداش صرفه‌جویی برق شدند.
شهابی یادآور شد: تعداد زیادی از مشتركان برق مشمول این پاداش شدند؛ پیش‌بینی می‌كنیم تا پایان شهریورماه 45 تا 50 میلیارد تومان مشتركین تهرانی در این طرح مشمول دریافت پاداش شوند.

شهابی تصریح كرد: این طرح تا پایان شهریور ماه ادامه دارد و اگر مشتركان پر مصرف برق به ویژه مشتركان اداری و تجاری مدیریت مصرف نداشته باشند؛ انشعاب برق آنها قطع می‌شود.

وی در پایان یادآور شد: مجموع پاداش ریالی تخصیص داده شده به مشتركان این بخش از خردادماه تاكنون به رقم 35 میلیارد تومان رسیده است؛ پیش‌بینی می‌كنیم تا پایان این طرح این رقم به 45 تا 50 میلیارد تومان برسد.مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
كانال رادیو تهران را در پیام رسان بله به نشانی tehraan360@ جستجو كنید.
علاقه‌مندان می‌توانند برنامه‌های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
تهران من