تهران من شنبه تا چهارشنبه از ساعت 17:00 به مدت 2 ساعت

نمایشگاه «نوشت افزار» در استان‌های كشور برگزار می‌شود/ «ایران‌نوشت» تا 2 مهر ادامه دارد +فایل صوتی

مدیرعامل مجمع نوشت‌افزار ایرانی-اسلامی با اعلام این خبر كه امسال، نمایشگاه نوشت افزار در تمامی استان‌های كشور به مناسبت آغاز فصل مدرسه برپا می‌شود گفت: نمایشگاه «ایران نوشت» هم تا 2 مهر ادامه خواهد داشت.

1402/06/22
|
12:53
|

60درصد بازار نوشت افزار در اختیار محصولات ایرانی است
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران، محمد یقینی مدیرعامل مجمع نوشت افزار ایرانی اسلامی، اظهار داشت: كمبودی در بازار نوشت‌افزار نداریم؛ سهم نوشت‌افزار ایرانی در بازار رو به رشد است؛ اكنون بیش از 60 درصد بازار نوشت افزار به محصولات ایرانی اختصاص دارد.

تولیدكنندگان نوشت افزارها را با تنوع بیشتری به بازار عرضه می‌كنند
وی افزود: تولیدكنندگان رشد خوبی در تولید خودكار، مداد، پاك‌كن، كیف و جامدادی و محصولات طلقی داشتند و نوشت‌افزارها را با تنوع بیشتری به بازار عرضه می‌كنند.

نوشت‌افزارهای داخلی با محصولات اروپایی رقابت می‌كنند
مدیرعامل مجمع نوشت افزار ایرانی اسلامی تصریح كرد: برخی از نوشت‌افزارهای ایرانی قابلیت صادرات به كشورهای اروپایی را دارد و حتی كیفیت آنها از نمونه‌های اروپایی بالاتر است.

نمایشگاه «ایران‌نوشت» تا 2 مهر ادامه دارد
یقینی افزود: هرساله در نمایشگاه نوشت افزار ایرانی بهترین محصولات و آخرین دستاوردهای این صنعت عرضه می‌شود. نهمین نمایشگاه «ایران‌نوشت» به همت مجمع نوشت‌افزار ایرانی اسلامی و مشاركت كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان از نوزدهم شهریورماه در محل كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب آغاز شده و تا دوم مهرماه ادامه دارد.

نمایشگاه «نوشت افزار» در استان‌های كشور برگزار می‌شود
وی تصریح كرد: امسال برای اولین بار در برخی از استان‌های كشور از جمله مشهد، شیراز، اصفهان، تبریز، یزد، قم و اهواز نمایشگاه نوشت افزار برگزار خواهد شد.

مدیرعامل مجمع نوشت افزار ایرانی اسلامی اظهار داشت: در بازار نوشت افزار مثل خیلی از محصولات سرمایه‌ای حباب ندارد. بازار نوشت افزار آزاد و رقابتی است؛ به همین دلیل تولیدكنندگان نمی‌توانند سوء استفاده و گران فروشی كنند.
قیمت نوشت افزار نسبت به سال گذشته افزایش داشته ولی این افزایش قیمت به دلیل گرانی مواد اولیه است.


مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
كانال رادیو تهران را در پیام رسان بله به نشانی tehraan360@ جستجو كنید.
علاقه‌مندان می‌توانند برنامه‌های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
تهران من